Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde oryantasyon programı

admin

Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrencilere yönelik kapsamlı bir oryantasyon programı düzenledi. “Üniversite Yaşamına Uyum Programı” başlıklı tanışma ve bilgilendirme toplantısı, Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü toplantı salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat Yurtcan, Enstitü Anabilim Dalları ve Fen Bilimleri Enstitüsü’nün idari ve akademik çalışanları ile ilgili bilgilendirme yaptıktan sonra, öğrencilere her konuda destek olmaya hazır olduklarını belirterek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başarılı geçmesi temennisinde bulundu. Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Murat Yurtcan, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Hacı Ali Güleç ve Doç. Dr. H. R. Ferhat Karabulut’un, Trakya Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliği, enstitü web sayfası, danışmanlık sistemi, sınav sistemi, akademik takvim, tez yazım kılavuzu, tez çalışma planı hazırlanması ve seminer sunum ilkeleri hakkında bilgiler verdiği program, öğrencilerin sorularının cevaplanmasıyla tamamlandı.

 127 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Üniversitesi’nin fidanları cumhuriyet ile birlikte büyüyecek

Trakya Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleştirilen fidan dikim töreni, Karaağaç Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Törene Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Edirne Başsavcısı Fatih Karabacak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Soner Hunkan, Uzunköprü Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İsmail […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp