Trakya Üniversitesi kurucularından İmet Dökmeci vefat etti

admin

 

 

 

ismet-dokmeci-cenaze-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı hocalarından Öğretim Görevlisi Sela Can Dökmeci dâhil 6 çocuk babası, Trakya Üniversitesi Kurucularından, Tıp Fakültesi eski dekanlarından Prof. Dr. İsmet Dökmeci yaşamını yitirdi.

ismet-dokmeci-cenaze-1

 

 

 

 

 

 

 

Dökmecinin naaşı Eski Camide kılınan ikindi namazı sonrası Buçuktepe mezarlığına defnedildi. Dökmecinin cenazesine Belediye Başkan Yardımcıları Selçuk Çakır, Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne Kültür ve Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar, Belediye Meclis üyeleri ile öğrencileri, öğretim üyeleri ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversite’sinden bir grup katıldı. Edirne Ajans Ailesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
ismet-dokmeci-cenaze-2

 124 total views,  2 views today

Next Post

Meriç 1.Tarım ve Hasat şenliği

              Meriç ilçesinde bu yıl birincisi düzenlenen 1Tarım ve Hasat Şenliği 22 Ekim tarihinde gerçekleşti. Festivale  Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu,Meriç Kaymakamı Ali İhsan Başak, Meriç Belediye Başkanı  Nihat Yörük İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman,Enez Belediye Başkanı  Abdullah Bostancı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Av. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp