Trakya Üniversitesinden Öğrencilerimizi Destekliyoruz Projesi

admin

Trakya Üniversitesi maddi imkanları kısıtlı olan öğrencilere yardımda bulunmak üzere “Öğrencimizi destekliyoruz” projesi başlatıyor. 2013 yılı Ocak ayından itibaren gönüllü olan personelin maaşlarından yapılacak kesintilerle maddi durumu iyi olmayan öğrencilere maddi destek verilecek.
Trakya Üniversitesinden yapılan açıklamada, üniversitemizin öğretim elemanları ve idari personelinin söz konusu projede bireysel katkılarının bir araya gelmesiyle, gelirin tamamıyla öğrencilerimize 2013 Ocak ayından itibaren maddi destek sağlanacağı belirtildi.
Yapılan açıklamada Öğretim elemanları ve idari personelin ilgili dekanlık ve /müdürlüklere verecekleri dilekçelerle, maaşlarından bir yıl boyunca her ay, uygun gördükleri miktarda kesinti yapılarak öğrencilerimize dağıtılacaktır denildi.

 287 total views,  2 views today

Next Post

Mercan Otomotiv Avrupa 1.’Si Seçildi.

Wolkswwagen tarafından geçtiğimiz ay düzenlenen 2012 yılının Avrupa Servis kalite ödülleri töreni bu yıl Almanya’nın Dresden şehrinde yapıldı. Bu ödül töreninde Edirne Mercan servisi müşteri memnuniyetinde en yüksek puanı alarak Avrupa ve Rusya bölgesi dahil olmak üzere toplam 6500 servis arasında ilk 100 servis arasına girmiştir. Ayrıca ilk 100 servis […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp