Trakya’da Bir ilk yaşandı..! Efsane Başkan Şahinşah “İYİ”lik kervanına katıldı

admin

Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah ve 6 Belediye Meclis üyesi MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçti. 2014 Yerel Seçimlerinde Lalapaşa’da MHP’den Belediye Başkanı Seçilen Şahinşah geçtiğimiz günlerde partisinden istifa ederek İyi Parti saflarına geçti.  Lalapaşa’da  görev  yaptığı süre içersinde büyük yatırımlara imza atan Şahinşah, Lalapaşa Belediyesi’nin bölgede tek borçsuz belediye yapan isim olarak ta tarihe geçti.

“Lalapaşa’dan Şahinşah’a Tam Destek..”

2019 Yerel Seçimlerinde İYİ Parti’den Lalapaşa Belediye Başkan Adayı olarak seçime girecek olan Şahinşah’a Lalapaşa’lılardan da tam destek var.  Başkan Şahinşah’ın   MHP’den istifa edip İYİ Parti’ye geçmesini yerinde bir hamle diye destek veren vatandaşlar; “Başkanımızın ilçemize yaptığı yatırımlar ortada. Bize kapısı sonuna kadar açık olan Bülent başkan gibi bir Belediye Başkanı lazım. İlçe halkı olarak başkanımızı İYİ Parti çatısı altında desteklemeye devam edeceğiz. Kendisine başarılar diliyoruz.” Dediler.

6 Kasım 2018 Salı günü Ankara’ya giden ve İyi Parti’nin grup toplantısına katılan Şahinşah ve MHP’den istifa eden 6 Belediye Meclis Üyeleri, Müstecep Çapkur, Bayram Gül, Mehmet Karaağaç, Şevki Taşdelen, Yılmaz Haydar, Cüneyt Acar’ın İYİ PARTİ rozetlerini  Genel Başkan Meral Akşener taktı. Akşener’le bir süre sohbet eden Şahinşah’a,  Edirne’den İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, Milletvekili Orhan Çakırlar, eşlik etti.

“Trakya’da ilk İYİ Belediye Başkanı oldu.”

Bülent Şahinşah ve Beraberindekiler Milletvekili Orhan Çakırlar’ı ziyaret ederek, istişarede bulundular. Milletvekili Orhan Çakırlar,  Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “İYİ Parti grup toplantısında bugün Edirnemiz için önemli bir gelişme yaşandı. Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah İYİ’lik kervanımıza katılarak Trakya’da ilk İYİ Belediye Başkanı oldu. Başta Edirne İl Başkanımız Ekrem Demir, Lalapaşa İlçe Başkanımız Ahmet Çığırdaşman ve İl-İlçe yöneticilerimize teşekkür ederim. İçinde bulunduğumuz kriz ortamında Cumhurbaşkanının maaşının 75.000 liraya, Cumhurbaşkanlığı bütçesinin ise 3 katına çıkarılmasına karşı çıktık.  Sarayın şatafat ve saltanat harcamalarının katbekat artmasını kabul etmemiz mümkün değildir. Bunun insafla, izanla bağdaşır yanı yok.” Dedi.

 149 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Süloğlu Kaymakam Vekili Muhammed Enes Akın, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziyaret etti

Son olarak Trabzon Köprübaşı Kaymakam Vekili iken, Mayıs 2018’de, Edirne Süloğlu’na Kaymakam Vekili olarak atanan ve 28 Mayıs 2018’de görevine başlayan Muhammed Enes Akın, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette Trakya Üniversitesi ve hayata geçirdiği çalışmalar hakkında bilgi alan Süloğlu Kaymakam […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp