Trakyalı Esnaf Kredi Kooperatif Başkanları Toplandı

admin

Trakya’nın çeşitli illerinden gelen  Esnaf kredi Kooperatif Başkanları Edirne   Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ayhan Çan’ı ziyaret etti.Başarılı çalışmaları nedeniyle kutladı.

Trakya’nın çeşitli ilçelerinden esnaf kredi ve kefalet kooperatifi başkanları Edirne  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Can’ı makamında  ziyaret etti.

Kooperatif Başkanlarından   Bu ziyarete  Çerkezköy’den Şemsettin Eyyübi Batı, Meriç’ten  Yunus Atay, Saray’dan  Ali Özen, Pınarhisar’dan İbrahim Çobanoğlu,Vize’den  Hasan Basri Korkmaz, Lalapaşa’dan Bülent Baştürk, Süloğlu’dan Selahaddin Sevinç, Uzunköprü’den  Ümit  Leventler, İpsala’dan  İlhan Demirkıran, Edirne’ye gelerek  Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı  Ayhan Can’ı makamında ziyaret ederek. Ortak sorunları hakkında görüşmelerde bulundular. Edirne Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinin çalışmaları konusunda Başkan Can’dan bilgi alan ve ortak  konuları değerlendiren Kooperatif Başkanları  Kredi ve Kefalet Kooperatiflerinin esnaflar açısından çok önemli olduğunu bu kuruluşlarının düzenli çalışması ile esnafların daha huzurlu ve güvenli çalıştıklarını ifade ettiler.

Ayhan Can’da Kooperatif Başkanları ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, her zaman  kooperatiflerde görevli arkadaşları ile diyalog içinde olduklarını böyle, belli aralıklarla bir araya  gelip ortak sorunlarını  tespit ettiklerini kaydetti. 

 431 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Gazetesi 7 Yaşında

Edirne’nin İpsala İlçesinde haftada 3 gün yayım yapan Trakya Gazetesi, 7. yaşını geniş katılımlı bir yemekle kutladı. İmtiyaz Sahipliği’ni Mehmet Kerman’ın yaptığı Trakya Gazetesi’nin kuruluş yıl dönümü nedeniyle, İpsala DSİ Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe, İpsala Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Soydan, siyasi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp