Trakyalı işadamlarından Bircan’a tam destek, Edirne’ye yatırım sözü

admin

Trakyalı Yönecililer ve İş Adamları Derneği TRYİAD yönetici ve üyeleri CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan’a tam destek olduklarını açıklayarak, Edirne’ye yatırım sözü verdi.

CHP’li Erdin Bircan’ın da üyesi olduğu ve iki dönem başkan yardımcılığı görevini üstlendiği Trakyalı Yöneticiler ve İş Adamları Derneği TRYİAD’ın yemeğinde TRİAD üyeleri Bircan’a tam destek açıklaması yaptı.

Trakyalı işadamlarından Bircan'a tam destek, Edirne'ye yatırım sözü (2)

 

 

 

 

 

 

 

Erdin Bircan seçim çalışmalarına Edirne Belediyesi’nce düzenlenen 5. Uluslararası Bando Ciğer Festivalinin kapanış törenine katılarak başladı. Festivalin kapanışında 3,5 ton ciğer Edirnelilere dağıtıldı ve acı biber yarışması yapıldı.

Festivalden sonra, CHP Edirne İl ve Merkez İlçe Başkanlığınca düzenlenen “sandıklarımıza sahip çıkıyoruz” seminerine katılan Erdin Bircan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu ve Gürkan Güneser ile birlikte sandık görevlilerine hitap etti. Seçimler için durmadan dinlenmeden çalışmaya devam ettiklerini söyleyen Erdin Bircan, “Hep birlikte omuz omuza yürek yüreğe CHP iktidarını gerçekleştireceğiz. Edirne’de 3-0 yapacağız” dedi. Bircan, sandık görevlilerinin sorumluluğunun büyük olduğunu ve CHP’li sandık görevlilerinin bunun bilincinde olduğunu söyleyerek, “Sandıklar onurumuzdur ve biz sandıklarımıza sahip çıkacağız” diye konuştu.

Trakyalı işadamlarından Bircan'a tam destek, Edirne'ye yatırım sözü (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Akşam İstanbul’daki TRYİAD dayanışma yemeğine katılan Erdin Bircan, iş adamlarından Edirne’ye yatırım sözü aldı. Yemeğe CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil ve Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek de katıldı. TRYİAD yönetici ve üyelerine CHP’nin Yaşanacak Bir Türkiye Programını anlatan Erdin Bircan, TRYİAD üyelerinden Edirne’ye yatırım yapmalarını istedi. Dernek üyeleri de Erdin Bircan’a tam destek olduklarını belirterek, Edirne’de seçim çalışmalarına katılacakları ve Edirne’ye yatırım yapacakları sözünü verdi. Erdin Bircan, “Üyesi olmaktan ve iki dönem başkan yardımcılığı görevi yapmaktan onur duyduğum TRYİAD üyelerinin bana göstermiş oldukları destek beni çok mutlu etti. Edirnemize yatırım sözü vermeleri de kentimiz için büyük kazanım olacak. İlk olarak Dahiler Koleji Edirne’ye yeni bir okul açacak. Diğer iş adamı arkadaşlarda yatırım yapacak” dedi.

Trakyalı işadamlarından Bircan'a tam destek, Edirne'ye yatırım sözü (1)

 

 

 

 

 


Trakyalı işadamlarından Bircan'a tam destek, Edirne'ye yatırım sözü (3)

 116 total views,  2 views today

Next Post

150 Bisiklet Törenle Okullara Dağıtıldı

              Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı (2014-2017) kapsamında öğrencilerin fiziksel aktivite düzeyinin arttırılmasını sağlamak amacıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Edirne Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Edirne merkez ve ilçelerinde 5-6 ve 7. sınıflarda seçmeli spor ve fiziki etkinlikler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp