Trakyanın parlayan değeri Trakya Ahşap’a anlamlı ziyaret

admin

Edirne Valisi Hasan Duruer ve ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt Trakya Ahşap Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATMACA’yı ziyaret etti.

TRAKYA-AHŞAP

Edirne Valisi Hasan DURUER, Edirne’nin ve Trakya’nın parlayan değeri Trakya Ahşap fabrikasını ziyaret ettiler. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep ZIPKINKURT ile gerçekleştirdikleri ziyarette Vali Duruer, Trakya Ahşap Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATMACA’ dan yapılan ihracatlar ve gerçekleştirilen projeler hakkında bilgiler aldı.

TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret

Trakya Ahşap Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATMACA; ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek burada yaptığı açıklamada; Trakya Ahşabın Edirne’ye 2014 yılının ilk çeyreğinde yapacağı yeni yatırımlar anlattı. Atmaca açıklamasında; “Edirne’ye Trakya Ahşap olarak 3. Fabrikalarını kuracaklarını, 4.000.000 TL tutarında yeni yatırım gerçekleştirdiklerini 200 kişilik istihdam sağlayacaklarını söyleyen Hüseyin ATMACA , ithal ettikleri yeni makinelerin şuan gümrükte olduğunu belirttiler. Yurt dışında ve yurt içinde gerçekleştirilen uluslararası fuarlarda Edirne’yi temsil ederek yeni fuar programlarında yer alacaklarını ifade etti.

TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret2

Daha sonra Vali Duruer ve ETSO Başkanı Zıpkınkurt, Trakya Ahşap Fabrikasının Üretim tesisini gezerek kapı üretiminin nasıl yapıldığı ve üretimde kullanılan makinelerin özellikleri konusunda çeşitli bilgiler aldılar.
TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret3 TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret4 TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret5 TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret6 TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret7 TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret8 TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret9 TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaret10 TRAKYA-AHŞAP-vali-etso-ziyaretkpk

 

 

 

 264 total views,  2 views today

Next Post

DİLİMİZ TÜRKİYEMİZ KONSERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Edirne Belediye Başkanlığı kültür etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Dilimiz ve Türkülerimiz konserine ilgi büyüktü. Edirne Belediye Başkanlığı kültür etkinlikleri çerçevesinde, Halk Eğitim Merkezi’nde, Altaylardan Rumeli’ye Türkün Ortak Sesi ve Sözü, Dilimiz ve Türkülerimiz Konseri ile TRT Sanatçısı Bünyamin Aksungur ve Türkses Müzik Topluluğu türkü severlerle buluştu. TRT Sanatçısı Bünyamin Aksungur, konser […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp