TREDAŞ, ELEKTRİK KESİNTİSİNE KARŞI UYARDI

admin

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.

TREDAŞ Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, Malkara Trafo Merkezi’nde (TM) yapılacak bakım çalışması nedeniyle; 12 Temmuz 2013 Cuma günü 12:00-13:00 saatleri arasında 1 saat süre ile;  “Edirne’nin Keşan İlçesi Yenimuhacır Beldesi, Keşan ile Malkara İlçesi arasında kalan özel müşterilerde elektrik kesintisi yapılacak.

TREDAŞ-Fatura-Sorgulama            Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 ÇAĞRI MERKEZİ’NE başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

 

 82 total views,  2 views today

Next Post

YAZ TATİLİ ERTELEMESİ

  Yaz ayları geldiğinde Edirne nüfusu yarı yarıya iniyor. Bir yanda okulların tatil olması diğer taraftan  bu aylarda deniz sahillerinin yolunu tutanlar nadaneyla Edirne tenha bir kent oluyor. Yine o tatil aylarına girdik. Bu arada yapılması gereken  işlerin bazıları  da  yaz tatili sonrasına erteleniyor.Bazı kuruluşlara gittiğimizde  yetkililerinin tatilde olduğunu öğreniyoruz. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp