TRT de yayınlanan ” Beni Böyle Sev” dizisi Oyuncuları Kallavi ve Ciğeri Sevdi

admin

Başrol de Alper Saldıran ve Zeynep Çamcı’nın oynadığı ve her hafta TRT Ekranlarında yayınlanan ‘’Beni Böyle Sev’’ dizisi oyuncuları Trakya Üniversitesi kariyer topluluğunun düzenlediği söyleşi sonrasında Edirne Kallavisi ve Ciğerini yedi.

arslanzade-arif meriç (1)

Trakya Üniversite Balkan kongre Merkezinde 14 oyuncu ve dizinin yönetmenin katıldığı söyleşi sonrası Edirne’yi tanıtmak üzere yöresel lezzetleri sunması amacıyla sahneye Arslanzade Arif Meriç davet edildi. Gelen oyunlara ve öğrencilere hitaben konuşma yapan Meriç şunları söyledi;’’ Şehirlerin Sultanı Sultanların şehri Edirne’mize hoş geldiniz. Sizin gibi değerli oyuncuları burada görmek bizleri mutlu etti. Tabi Edirne’ye geldiniz size soracaklar bizde sizlere Edirne’mizin Badem Ezmesi, Kavala Kurabiyesi ve Kallavi Kurabiyesini getirdik. Sizler evlerimizi tatlandırıyorsunuz, bizlerde ağızlarınızı tatlandırıyoruz’’ dedi.

arslanzade-arif meriç (2)

Oyunculardan Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Burcu Altın, Bala Ataberk,Cem Avnayim,Yusuf Akgün,Selen Uçar gibi tanınmış simaların yanınca Yönetmen Cem Tabakta söyleşide yer aldı. Söyleşi sonrası Arslanzade Arif Meriç Bademezmesinden yapılmış Türk bayrağını dizinin yönetmeni Cem Tabak’a sundu.Menuniyetleri dile getiren Tabak; ‘’bugün burada olmak bizleri gururlandırdı. Ayrıca bu güzel badem ezmesinden Türk bayrağını tüm dizi ekibimiz adına alıyorum’’ dedi.

Daha sonra tarihi ciğerci bahri beyde Edirne’nin Meşhur tava ciğerini yiyerek ayrıldılar.arslanzade-arif meriç (3) arslanzade-arif meriç

 

 

 207 total views,  2 views today

Next Post

Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı gazetemizi ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi  Edirne Belediye Başkan Adayı  Arif Köroğlu, Havsa Belediye Başkan Adayı  Özcan İdikut, BBP İl Başkanı Yaşar Mayda Edirne Ajans Gazetesini ziyaret etti. Gazetemizin başarılı yayıncılığı nedeniyle yönetici ve çalışanları kutlayan  Edirne Belediye Başkan adayı Köroğlu  Mahalli seçimlerde partisinin ilkeleri konusunda  bilgi verdi ve şunları kaydetti; “ Büyük […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp