Tuğçe ve Anıl’ın mutlu günü

admin

Edirne Vergi dairesi başkanlığı çalışanlarından Hülya – Ercan Karaağaç çiftinin oğlu Dr. Anıl ile Nurten Dr. Burhan Kocamal çiftinin kızı Dr. Tuğçe’nin düğün töreni geçtiğimiz Pazar günü akşamı Lalezar düğün sarayında gerçekleşti.

Törene Edirne Vergi dairesi Başkanı Selahattin Başkal  ve ailesi, Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı daire müdürleri, mesai arkadaşları, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Selim Kaya, Altunhan Şirketler Grubu Yönetici Salim Altunhan, ETSO Sicil Müdürü İsmail Eser,  E.K.Y.D.D. Başkanı Selahattin Pınar, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Edirne işadamları, eş, dost, akraba ve yakınları katıldı.

Tuğçe ve Anıl çifti aileleri ile birlikte davetlileri girişte tek tek karşıladı. Karşılama törenin ardından gelin ve damat, davetlilerin alkışları eşliğinde sahneye gelerek gecenin ilk açılış dansını yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

İlerleyen saatlerde sahneye Düğün pastası geldi. Düğün pastasını kesen gelin ve damat daha sonra yakınlarıyla birlikte sahnede gece boyunca müzik eşliğinde oynadı.  Edirne Ajans ailesi olarak Tuğçe ve Anıl çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 180 total views,  2 views today

Next Post

Yeni öğretim yılının ders zili çaldı

2017 – 2018 Eğitim – Öğretim yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen tören ilk olarak Atatürk anıtı önünde İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın Anıta çelenk sunması ile başladı. Çelenk sunulmasının ardından saat: 10.30’da Plevne İlköğretim okulunda devam eden etkinliklere, Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, İl Jandarma […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp