Tüketici Hakem heyeti yeni bir rekora imza attı.!

admin

Özel Haber – EdirneAJANS Haber Merkezi

Edirne Tüketiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kocabaş,  Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı İlknur Zogo ve Dernek Yönetim kurulu üyesi  Mehmet Koç, İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun’u makamında ziyaret etti.

“Tüketici hakem Heyeti  yeni bir rekora imza attı, Son 2,5 yılda Edirne’de 26 bin dosya sonuçlandırıldı.”

Edirne Tüketiciler Derneği Başkanı Murat Kocabaş yaptığı açıklamada, Edirne Tüketiciler Derneği yeni yönetim kurulu olarak İl Ticaret Müdürü Altun’u ziyaret ettiklerini  ifade ederek sözlerine şöyle devam etti, “İl Ticaret Müdürümüz ve aynı zamanda Tüketici Hakem Heyeti Başkanımız Sayın Mahmut Altun’u ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı tüketiciler adına kendisine teşekkür ettik. Geçtiğimiz  son 2,5 yılda Edirne’de 26.000’in üzerinde dosyanın sonuçlandırılmasında en büyük pay kendisinindir. İlimiz adına böyle bir müdürümüze sahip olduğumu için çok şanslıyız. Edirne’li vatandaşlarımızın Tüketici Hakem heyeti olarak her zaman hakkını sonuna kadar aramış ve en kısa sürede sonuçlandırmıştır. Ekibine ve kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Komisyon Başkanımız olmasından dolayı kendisiyle çok uyumlu çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyan  İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun, “Edirne Tüketiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı sayın Murat Kocabaş’a, Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı sayın İlknur Zogo hanımefendiye ve Dernek Yönetim kurulu üyesi sayın Mehmet Koç’a bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 493 total views,  2 views today

Next Post

Mehmet Çakay,  “Bu partiyi burada bitirdiler”

ÖZEL HABER – EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ Edirne’de 50 yıldır siyasetin içinde olan ve siyasete yön veren,  Ak Parti Edirne Eski Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çakay gazetemize yaptığı açıklamada, AK Parti İlçe Başkanlığı Adaylık çalışmalarını yaklaşık olarak 20 gündür aralıksız sürdürdüğünü, Sağ kesimden büyük bir destek aldığını, ancak süreç içerisinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp