Tüketiciler için önemli bir program Radyo Su’da

admin

Bölgenin en çok dinlenen Radyo istasyonu 92,2 Radyo Su’da Sosyal, Kültürel ve eğitici program yayınları aralıksız devam ediyor.  Tüketicileri ve Radyo Su dinleyicilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanan “Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programı 28 Aralık 2017 Perşembe günü Saat: 17.30’da  Radyo Su’da CANLI olarak yayınlanacak. Edirne İl Ticaret Müdürü ve aynı zamanda Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Mahmut Altun ve roportör Canan Atasoy’un katılımı ile gerçekleşecek olan programda; “Ayıplı mal ve hizmetler, Garanti belgesi, satış sonrası hizmetler, Mesafeli sözleşmeler, Taksitli satış ve benzeri konularda bütün halkımız ve tüketicimiz yaklaşık 1 saat boyunca bilgilendirilecektir.

 

“Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programını 28 Aralık 2017 Perşembe günü Saat: 17.30’da canlı olarak 92,2 Mhz Radyo Su’dan veya www.radyosu.com.tr  adresine girerek internet üzerinden de dinleyebilirsiniz.

 

 

 

 173 total views,  2 views today

Next Post

Ergun Ellibir Umum Servis Araçları Odasına Adaylığını açıkladı

Edirne İtimat’ın başarılı başkanı Ergun Ellibir, Edirne umum servis araçları işletmecileri odasının yaklaşan seçimlerinde Başkanlık için Adaylığını açıkladı. Göreve geldiği ilk günden bu yana Edirne İtimat – S.S.108 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Koop. Başkanlığını başarıyla yürüten Ergun Ellibir Oda üyelerinin ve kamuoyunun büyük desteği ile Umum Servis araçları İşletmeciler Odası Başkanlığına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp