Tuna Bekleviç; “Bu şehir hepimizin şehri”

admin

Edirne Gönüllüleri Derneği Yönetiminden Edirne Ajans’a Ziyaret

Edirne Gönüllüleri Dernek Başkanı Tuna Bekleviç ve  Tuzcular Otomotiv ve RYS Hotel Yönetim Kurulu Başkanı, Dernek üyesi  Murat Tuzcu Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret etti.  Ziyarette  Edirne Ajans Medya Grubu  sahiplerinden Necmi Engin ve Hakan AKKAN ile şirket çalışanları hazır bulundu.   Burada Gazetemize çalışmaları hakkında bir açıklama yapan Tuna Bekleviç Edirne’nin gelişmesi için çalıştıklarını ifade ederek; İlimizi geliştirmek için, Edirne’nin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışacağız.
tuna bekleviç - murat tuzcu (2)

Sadece Edirne Gönüllüleri Derneği değil, Bence farklı sivil toplum örgütlerinin de kurulması lazım. Bu bizi zayıflatmaz tam tersine  güçlendirir. Mesela biz 3-5 projeye odaklanırız, onlar da 3-5 projeye odaklanır. Biz de destek veririz. Belli alanlarda daha tematik yapılar kurarız. Örneğin; Müzelerin restorasyonu, Havalanın  hayata geçirilmesi projesi, Bakanımızın öncülüğünü yaptığı çağrı merkezlerinin sayısının arttırılması gibi önemli projelere biz odaklanalım. Tabi bunun dışında da  Edirne’nin ihtiyaçları var. Nehirlerini Edirne Turizmine kazandırılması, hatta nehirlerimizden enerji elde edilebilmesi, Kentsel tasarım rehberlerinin oluşturulması, Tabelaların ve kaldırımların belli bir düzen içinde yapılması gibi önemli ihtiyaçlar var. Biz Edirne Gönüllüleri derneği olarak siyasi bir kimlik gözetmeksizin bir araya gelip bu ihtiyaçların giderilmesi için var gücümüzle hep beraber çalışacağız.
tuna bekleviç - murat tuzcu (4)

Birileri kavga etmek istiyorlarsa etsinler, Biz kavganın içinde değil hizmetin içerisinde olmamız lazım ki öyle de olacak. Biz tamamen şu an Edirne’ye odaklandık.  Bu iş particilik işi de değil. Edirne Gönüllüleri bugün 32.000 üyesi ile  Tüm siyasi Partilerin üyelerini, siyasi partiye üye olmayanları da kısacası herkesi kapsayan ve  onlardan oluşan bir birliktelik, bir bütünlüktür. Edirne’de uzun zamandır böyle bir yapı ayağa kalkmamıştı. Biz   32.000 üyemizle 1 yılı devirdik ve şu anda Edirne için 10 ayrı ciddi projeyi takip eden bir derneğiz. En sembol projelerimizden biri Havaalanı olduğu için en kısa zamanda HAVAALANI’nı hayata geçireceğiz.” Dedi.

tuna bekleviç - murat tuzcu (5)

“Köylerimizle ilgili ciddi çalışmalarımız var”

Edirne merkezi ile birlikte Edirne köyleri için de ciddi çalışmaları olduğunu ifade eden Bekleviç açıklamasına şöyle devam etti;  Özellikle Nisan ayı başından bu yana 248 köy ve 7 beldemizle birlikte  ihtiyaçları konusunda önemli projeler üzerinde çalışıyoruz. Tek  tek köylerimizi  gezip yerinde sorunları tespit ediyoruz” dedi.

Edirne Gönüllüleri Derneği’nin Diğer illere de ilham kaynağı olduğunu ifade eden Bekleviç; “ Aksaray’lı arkadaşlar kısa bir süre önce bizi ziyarete geldiler. Biz sizin çalışmalarınızı beğendik. Nasıl bu modeli bize uygularız. Bize yardımcı olur musunuz diye bizden bilgi aldılar.  Türkiye’de ilk kez halk bir araya geldi ve Edirne’de bu projeyi hayata geçirdi. Edirne için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

tuna bekleviç - murat tuzcu (7)

“Derneğimizde Her sektörden İnsan olması lazım”

 

Edirne Gönüllüleri derneğinde her sektörden insan olması gerektiğinin altını çizen dernek Başkanı Bekleviç; Biz üye sayımızı 32.000 kişi ile değil de daha fazla kişiyi üye yaparak büyütmeliyiz. Her sektörden insanların aramızda olması lazım.  Sağ olsun Tuzcular Otomotiv RYS Hotel Yönetim kurulu Başkanı Murat Tuzcu derneğimize en çok katkı sağlayanlardan biri oldu. Genç, vizyonel, Edirne’nin ufkunu değiştiren isimlerden birisi. İnşallah daha da büğeyeceğiz. Edirne’nin yüzünü bu arkadaşlar değiştirecektir. Başta Sayın Valimiz olmak üzere, Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan, Borsa, ETSO, EDESOB, Trakya Birlik, Milli Eğitim, Spor İl Müdürü gibi ilimizin önde gelen tüm kurum ve kuruluşları ile ilişkilerimiz çok iyi. Hep birlikte Edirne için çalışcağız” dedi.

tuna bekleviç - murat tuzcu (9)

Bekleviç Radyo SU’nun yayın Masasından İlk Anonsunu yaptı.

“Bu şehir hepimizin şehri, Edirne için Çalışıyoruz”

tuna bekleviç - murat tuzcu (10)

Daha Sonra Dernek Başkanı Tuna Bekleviç ve Murat Tuzcu Edirne Ajans Medya Grubunun yayın organlarını gezip şirket müdürü Necmi Engin’den çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler aldılar.  İlk olarak Radyo Su stüdyolarını gezen Bekleviç ve Tuzcu Radyo SU’nun köklü bir yayın kuruluş olduğunu ve yayıncılık konusunda başarılı çalışmalara imza attığını ifade etti. Daha sonra Bekleviç, Radyo SU’nun yayın masasına oturup Mikrofondan ilk anonsunu yaptı. İlk anonsunda Bekleviç’in verdiği mesaj “Bu şehir hepimizin şehri, Edirne için Çalışıyoruz” oldu. 

tuna bekleviç - murat tuzcu (12) tuna bekleviç - murat tuzcu (13)

 

 

 

 

 

 

 1,259 total views,  2 views today

Next Post

Toplantıya İlgi Büyük Oldu

Hububat hastalık ve zararlıları ile özellikle süne zararlısının tanıtılması, zarar mekanizmaları ile biyolojik mücadelenin önemi ve gerektiğinde kimyasal mücadelenin yapılma şekli konularında ayrıntılı bilgi aktarılması amaçlarıyla düzenlenen toplantıya üreticilerin ilgisi büyük oldu. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk; “Hububat hastalık ve zararlıları hem […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp