Tunca köprüsü girişindeki yol kavşağına dikkat!

admin

Edirne Merkezden  Karaağaç istikametinde Tunca  köprüsüne  bağlayan  yolda  gidiş geliş olarak  altı kavşağın birleştiği yol trafik açısından tehlike saçıyor.

BU YOL KAVŞAĞINA DİKKAT (1)

 

 

 

 

 

 

 

Eski Elektrik fabrikası yanından gelen geliş gidiş yol,Şehir merkezinden ve  Set üzerinden  aynı kavşağa gelen geliş gidiş yolu ile Tunca Köprüsü üzerinden Karaağaç istikametinden gelen araçların geliş gidiş yolunun  birleştiği  Benzinlik kavşak trafik açısından tehlike oluşturuyor. Dört bir yandaki çift istikametli yollardan gelen araçların  trafik kazalarına davetiye çıkardığını belirten vatandaşlar.  Kavşaktaki trafik keşmekeşliğine dikkat çekerek, “ Burası aynı zamanda uluslar arası sınır olan Pazarkule yolu yurt dışından gelecek araç sürücüleri için daha büyük tehlike oluşturuyor. Bu kavşak  trafik açısından tehlikeli bir yer .Aynı zamanda uluslar arası yolda olması  ise ayrıca  önemli olan bu kavşakta trafiği rahatlatmak için çözüm  bulunması gerekir” uyarısında bulundular.

BU YOL KAVŞAĞINA DİKKAT (2)

 11 total views,  2 views today

Next Post

ETSO, dış odalarla işbirliğini her geçen gün geliştiriyor

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Bulgaristan Burgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nın organize ettiği Plaket Töreni ve Yeni Yıl Kutlaması etkinliğine, Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan eşliğinde katıldı.                 Her yıl geleneksel […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp