Turizm âşıklarına TÜRSAB teşekkürü

admin

Turizm âşıklarına TÜRSAB teşekkürü

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜRSAB tarafından teşekkür belgesi almaları konusunda açıklama yapan Edirne Tava Ciğeri Kalite Kontrol ve Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ; “Geçen ay Edirne Tava Ciğeri Kalite Kontrol ve Koruma Derneği olarak Türsab Genel Merkezini ziyaret ettik. Bizi orada çok güzel ağırladılar. Bizi yönetim kurulu toplantısına davet ettiler. Bizim için bu güzel bir jestti. Biz de oraya elimiz boş gitmedik. Ürünlerimizden ikramlarda bulunduk. TÜRSAB çalışanlarına madem ezmesi ve tava ciğeri ikramında bulunduk. Bu kurumla akraba gibi olduk. Sık sık gidiyoruz. Telefon ettiğimizde yanıt veriyorlar. Geri döndükten sonra bize kurum yetkilileri bize gelip gidiyorsunuz biz de size teşekkür edelim dediler. Bunun üzerine bizlere teşekkür belgesi gönderdiler. Ülke turizmini yönlendiren bir kurumun bu jesti çok önemli. TÜRSAB Edirne’ye çok farklı bakıyor. Biz turizm kenti olmak istiyorsak bu konuda çalışmalarımızı yoğunlaştırmalıyız. Bu fırsatları iyi değerlendirmeliyiz “Dedi.

Daha sonra söz alan Aslanzade Firması sahibi Arif Meriç,   Biz Osmanlı Devletine yüz yıl başkentlik yapan bir hazinenin üzerinde yaşıyoruz. Bu hazineyi bizler turizmin etkin kurumu TÜRSAB ile sağlayabiliriz. Bizim güzelliklerimizi ancak bu tür kurumlar kanalıyla duyurabiliriz. Biz gönülden hizmet veren insanlarız bu konuda beklentimiz yok. Biz fedakârlığımız sayesinde buralara ulaştık. TÜRSAB’ın toplantılarına girmek kolay değil. Biz Edirneliler olarak üç tane bir yan yana geldik bunlar yüz on bir eder bizler bunun yanına başka birler eklemek istiyoruz. Biz Edirne’ye hizmet için gece gündüz mücadele ediyoruz. Bu konuda herkesi elini taşın altına koyması gerekir” diye konuştu.

 

 

 

 

 286 total views,  2 views today

Next Post

Kansere karşı farkındalık

                Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Zübeyde Hanım Kadın Merkezi’nde kansere karşı farkındalığı arttırmak adına eğitim semineri düzenlendi. Zübeyde Hanım Kadın Merkezi’nden hizmet alan kadınlar, uzman doktorlar tarafından bilgilendirildi. Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri’nin talebi üzerine Halk Sağlığı Müdürlüğü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp