DEVA Partisi Edirne İl Binasının açılışı ve 1.Olağan İl Kongresine katılmak üzere Edirne’ye gelen Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Genel Başkanı Ali Babacan, ilk olarak Esnafı ziyaret edip sorunları dinledi.

Edirneli Esnafın yakın ilgisi ve sevgisi ile karşılaşan Babacan’a Edirne’nin Turizm elçileri anlamlı sürpriz yaptı. Öğle namazını Selimiye Camii’nde kılan DEVA Lideri Babacan Kıyık Caddesi Yediyol Ağzında bulunan Ünlü Sosyete Manavı Aydoğan Bilgen’i ziyaret etti. Edirne’nin Tarihi Ciğercisi Bahri beyi de ziyaret eden Deva Liderine Meşhur Edirne Tava Ciğeri İkram edildi. Edirne’nin Turizm elçilerin Arslanzade firmasını da ziyaret eden Deva lideri Babacan’a Arslanzade firması sahibi Arif Meriç büyük bir sürpriz yaptı. DEVA Partisi Lideri’ne EDİRNE’NİN Meşhur DEVA-I Misk’inden ikram etti.

Deva-ı Misk’in geçmişini de anlatan Arif Meriç bir Kazan dolusu Deva-ı Misk’i Babacan ve beraberindekilere ikram etti. Edirneli Turizm elçisi Arif Meriç’in sürprizinden büyük memnuniyet duyan DEVA Lideri Babacan, Arif Meriç’e bu ikramı ve sürprizi karşısında teşekkür etti.