TÜRK EĞİTİM-SEN Güven tazeledi

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

HABER-FOTO: FİKRİ AK

Türk Eğitim Sen Merkez ve Tüm İlçe yönetimleri delegeleri, tek adayda birleşerek birlik mesajı verdiler. Türk Eğitim Sendikası Edirne Şubesi Başkanı İbrahim Hakan YILDIZ ve yönetimine tam not verdi.

türk-eğitim-sen

73 oyun kullanıldığı seçimde 73 oy ile yönetime tekrar devam et diyen delegeler Türk Eğitim-Sen ” Şu an ülkemizin içinde bulunduğu durumda, bu şekilde bir seçimin yapılması sendika adına büyük bir başarı” ifadesini kullandı.

türk-eğitim-sen (1)

İbrahim Hakan YILDIZ’ın başkan olduğu sendikada Necmettin ALTAY, Mustafa ÜSTÜN, Murat ÇANDIR, Ahmet Tevfik ERDEM, Yakup ÖZ, Erhan ESEN yönetimde tekrar yetki verilen isimler oldu.

türk-eğitim-sen (2)

Seçimden sonra konuşan Başkan İbrahim Hakan YILDIZ:”Seçimin Ülkemiz ve Öğretmen camiası için hayırlı olmasını diliyorum. Bizi bu göreve tekrar layık gören üyelere de teşekkür ediyorum, diyerek çalışmalarının güçlü bir şevk ve azimle Türkiye’nin bekası için devam edeceğini belirtti”

türk-eğitim-sen (3)

 

 

 

 

 125 total views,  2 views today

Next Post

4,7 şiddetindeki Deprem Edirne’de Hissedildi

Bu sabah  Saat: 06:13’te 4,7 şiddetinde ki ilk deprem deprem Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinin 13 kilometre güneyinde, yerin 9,6 kilometre derinliğinde gerçekleşti.    Saat: 06:21’de 4.0  / Saat: 06:25’te 2.8,  / Saat: 06:42’de 2.3 şiddetinde artçı depremler meydana geldi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Marmara Denizi’nde meydana […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp