Türk müziği sanatçılarında Edirne’ye övgü

admin

Türk müziği sanatçılarında Edirne’ye övgü (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’ye gelerek önce Edirne Ajans Gazetesini ziyaret eden daha sonra Balkan Ülkeleri Engelliler Derneği etkinliğine katılan Türk Sanat Müziği Sanatçıları Hüner Coşkuner ve Murat Seçkin lalezar Restourant ta gazetemize açıklama yaptılar. Edirne’ye hayran kaldığını belirten Sanatçı Hüner Coşkuner, Edirne benim için bir cennet, burayı gelip emsalsiz güzellikleri görmeyen bence çok şeyi kaçırmış olur. O insanları yaşamamış sayarım.30 yıllık meslek yaşamımda Edirne’ye çok kez geldim. Festivallere, özel gecelere ve konserlere katıldım. Lalezarda da konser verdim. Belediye festivallerine de katıldım. Edirne’yi çok seviyorum bu kent bana huzur veriyor. Burada bulunmak beni bütün sıkıntılarımdan arındırdı. Buradan gitmek istemiyorum. İstanbul da da işlerimiz var. Bana Edirne’de yaşar mısın denilse seve seve yaşarım. Burası bir cennet, insanları çok sıcak ve misafirperver. Buradan dinlenmiş olarak İstanbul’a dönüyorum. Edirne’ye önümüzdeki ay tekrar gelmeyi düşünüyorum. Ben sosyal sorumluluk projelerinde yer aldığım için yine böyle bir organizasyonda olmayı arzuluyorum. Buradaki arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Edirne kutsal bir kent nereye basarsan bas tarih kokuyor. Böyle bir kenti görmekten mutluyum ben türbeleri ziyareti severim burada da ziyaret ettim ”dedi.

Türk müziği sanatçılarında Edirne’ye övgü (3)

 

 

 

 

 

 

 

Murat Seçkin konuşmasında Edirne 92 yıl Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış bir il olarak Bu şehir güzelliklerle dolu dilerim en kısa sürede tekrar birlikte Edirne’ye geleceğiz. Güzel programlar yapacağız Edirne halkını da çok seviyoruz halkın bu duyguları bizlere güç ve moral verdi. Edirne’yi görmeyen insanlara buradan sesleniyorum. lütfen Edirne’ye gelip görün. Güzelliklere şahit olduğunuzda sizler de benim gibi düşüneceksiniz. Burası üç ülkenin birleştiği yer. Edirne’den güzel duygularla ayrılıyorum “ dedi.

Türk müziği sanatçılarında Edirne’ye övgü (4)

 102 total views,  2 views today

Next Post

Dr. Ertuğrul TANRIKULU "sağlıkçılar görevini eksiksiz yaptı"

                Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreş etkinliklerinin her yönü ile başarılı geçtiğini : bu arada Kırkpınar alanında görev yapan sağlık görevlilerinin de  özveri ile çalıştığını söyledi. Dr. Ertuğrul Tanrıkulu Kırkıpan’ra sağlıkçılarınçalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp