Türk Polis Teşkilatı’nın 168. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun

admin

“Türk Polis Teşkilatı; ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, huzur ve güven ortamını tesis ve temin etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden başarılı bir şekilde 168 yıldır çalışmaktadır. 10 Nisan, ‘Polis Günü’, aziz milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

 

Türk Polis Teşkilatı’nın 168. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Edirne’de de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. 10 Nisan Polis Haftası Kapsamında önceki gün Edirne İl Emniyet Müdürlüğünde, İl Emniyet Müdürü Cemil CEYLAN ile birlikte Emniyet personeli arasında Bayramlaşma Töreni düzenlendi.

makampersonel01 makampersonel02

Tüm yurtta büyük bir sevinç ve çeşitli etkinliklerle kutlanan Türk Polis Teşkilatı’nın 168. Kuruluş Yıldönümü  Edirne’de de 10 Nisan Çarşmba günü düzenlenecek  etkinliklerle kutlanmaya devam edecek…  Bugün ilk olarak sabah saat:10:00’da Atatürk Anıtına İl Emniyet Müdürü Cemil ceylan tarafından çelenk sunulacak ve ardından araç korteji geçişi yapılacak.  Saat: 11:00’de ise  DSİ  Salonunda kokteyl düzenlenecek. Biz de Edirne Ajans Medya Grubu olarak  Başta Edirne olmak üzere  Tüm yurtta ve yut dışında da görev yapan bütün Emniyet personelimizin 168. Kuruluş Yıldönümlerini en içten dileklerimizle kutlarız.

Haber: NECMİ ENGİN

 131 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Trafik Şube Ekipler Amiri Tolga Tekince 92,2 RADYO SU’da

Türk Polis Teşkilatı’nın 168. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle 92,2 mhz Radyo SU’da 10 Nisan Çarşamba günü saat: 12:00’de yayınlanacak olan “GÜNDEM ÖZEL” programına Edirne Trafik Şube Ekipler Amiri Tolga Tekince katılacak. Çekimi önceki gün (09/04/2013) yapılan ve Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın’ın sunduğu  “GÜNDEM ÖZEL” programına konuk olan Edirne Trafik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp