Türkiye 1.si Serhat Koleji’nden

admin

18 mayıs tarihinde Serhat Koleji’nde yapılan Cambridge University ESOL/KET,PET sınavı sonuçları açıklandı. Sınavda Serhat Koleji’nden KET dalında Meryem Nur PAMUK 100 üzerinden 99 puan alarak Türkiye 1. oldu.

IMG_6454

Sınavda başarılı olan öğrenciler okul idaresi tarafından ödüllendirildi. Ödül törenine katılan Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN Serhat Koleji’nin Cambridge sınavlarındaki başarısının artık bilindiğini, İngilizce öğrenmenin önemini artık herkesin bildiğini, bu sınavların öğrencilerin İngilizce öğrenmelerinde teşvik edici güç olduğunu, dolayısıyla Serhat Koleji öğretmen ve öğrencilerini bu başarıdan dolayı tebrik ettiğini ifade etti.
021

Okul Müdürü Nidai KIRAÇ bey sınava katılan 111 öğrencinin başarılı olduklarını ve bu öğrencilerin teşvik amacıyla hediye çekiyle ödüllendirildiğini ifade ederek emeği geçen öğretmenleri tebrik etti. Nidai KIRAÇ 35 kişiyle yola çıkılan Cambridge sınavına geçtiğimiz sene 111 öğrenci hazırladıklarını, bu sene hedeflerinin 130 öğrencinin sınava katılmasını sağlamak olduğunu söyledi. Okul Müdürü Nidai KIRAÇ geçen sene Serhat Koleji’nin Cambridge ESOL/KET,PET Trakya sınav merkezi olduğunu belirterek Cambridge University tarafından Trakya bölgesi adına muhatap kabul edilmenin İngilizce öğretimi adına ayrı bir başarı olduğunu ifade etti..
BV9cRYWIYAA0wek (1)

 

 667 total views,  5 views today

Next Post

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI

Gazetemizi ziyaret eden Edirne Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü’yü dinledim, Başkan çok açık yüreklilikle partililerinden bugüne kadar duymadığımız güzel ve anlamlı projelerini anlattı.Bunları İktidar partisi yetkilisinden duymak çok anlamlı.   Gönül isterdi ki, Merkez İlçe Başkanı Özülkü’nün söyledikleri tüm partililerce ortak olarak dillendirilsin. Mesela ne diyordu Başkan, bölgemizde aksayan işlerden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp