Türkiye 11.Si Edirne Fem Dershanesinden

admin

Her yıl üniversite sınavlarında kazandığı başarılar ile Edirne’de adını duyuran FEM Dershaneleri aynı geleneğini bu yıl da sürdürdü. Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Ece Nur GÜVEN, Y-MF-1 ek puan türünde 561,166 puan alarak TÜRKİYE 11.si,Y-MF-2 ek puan türünde 555,390 puan alarak TÜRKİYE 16.sı oldu. Ece Nur GÜVEN, Y-MF-1 puan türünde Türkiye 465.si, Y-MF-2 puan türünde Türkiye 610.su, Y-MF-3 puan türünde Türkiye 589.su, Y-MF-4 puan türünde Türkiye 524.sü olarak Edirne’de büyük bir başarıya imza attı.

fem dershanesi

Ayrıca; Habibe HÜNER; Y-MF-2 ek puan türünde Türkiye 155.si, Merve Nur METİN; Y-MF-4 puan türünde Türkiye 539.su, Zeynep ORAN; Y-MF-4 puan türünde Türkiye 734.sü, Oktay KAYA; Y-MF-4 puan türünde Türkiye 1035.si, Bahadır PÜNDÜK; Y-MF-3 ek puan türünde Türkiye 1235.siolma başarısını gösterdiler.

fem dershanesi (1)

Fem Dershanesi Müdürü Muammer EKER, yaptığı açıklamada: “Her yıl elde edilen bu başarıda emeği geçen; başta öğrencilerimizi, desteklerini esirgemeyen fedakâr ailelerimizi ve okul öğretmenlerimiz ile hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan her biri branşında uzman olan tüm dershane öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” dedi. Muammer EKER; “ÖSYM 22 Haziran’da son oturumu yapılan LYS’nin sonuçlarını 28 Haziran Cumartesi günü açıkladığını, geçen yıllarda olduğu gibi sonuçların kısa bir sürüde açıklanması öğrenci ve velilerini memnun ettiğini ifade etti. Şimdi en az sınav kadar önemli olan bir süreç başlıyor. Alınan puanlar ve elde edilen sıralarla hangi üniversitelere girebileceği iyi bir rehberlik çalışması sonunda ortaya çıkacaktır. Öğrencilerimize tercihlerini kendi başlarına yapmamaları konusunu önemle hatırlatıyoruz. Tercihlerinizi kesinlikle öğretmenleriniz ile beraber yapın. Bu konuda öğretmenlerimiz Edirne’deki tüm öğrencilere hizmet vermeye hazırdır.” dedi.

fem dershanesi (2)

 

 

 230 total views,  2 views today

Next Post

Başarılı Pehlivana Kutlama

Serhat Ocak Kırkpınar’da Birinci Olan Pehlivanı Tebrik Etti Ata sporu yağlı güreşlerin olimpiyatı olarak kabul edilen ve bu yıl 653’ncüsü düzenlenen Edirne Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Teşvik-2 boyda birinci olan pehlivan Abdülbaki KARA İl Müdürü Serhat OCAK’ı makamında ziyaret etti. Dereceye giren pehlivanı tebrik eden ve ödüllendiren İl Müdürü OCAK’ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp