Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçılarından Etkinlik

admin

Villa Restoranda, Türkiye Okul Kıyafetleri İmalatçıları, Satıcıları Derneğince bir sabah kahvaltısı düzenlendi. Yapılan Etkinliğe, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve Okul Müdür Yardımcıları katıldı. Edirne’yi temsilen Yavuz Bebe sahibi İlyas Saç ve Eşi Hafize Saç, Konfederasyon Başkan Yardımcısı Yaşar Yılmaz ve satış temsilcileri katıldı.

yavuz bebe okul kıyafetleri

Toplantıda ilk olarak söz alan Yılmaz, Türkiye Okul Kıyafeti Üreticileri ve Satıcıları Derneği olarak toplantıya katılanlara teşekkür etti. Bu sektörün 5300 üyesi ve 230 bin çalışanı ile okul öğrencilerinin kıyafetlerinin hazırlığında en önemli görevi üstlendiğini söyledi. Yavuz Bebe’nin de Edirne’de bu görevi en başarılı şekilde yapan üyeleri olduğunu belirtti.

yavuz bebe okul kıyafetleri (2)

Daha sonra konuşan Milli Eğitim Müdürü Özcan, firmalar okul kıyafeti üretimi gibi önemli bir görevi, yönetmelik doğrultusunda uygun ve başarı ile yerine getirmektedir. Milli Eğitim için öğrenci ön plandadır. Onların ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır. Okullardaki yönetici arkadaşlarımız da bakanlığın talimatları doğrultusunda gereğini yerine getirmektedirler” dedi.

yavuz bebe okul kıyafetleri (3) yavuz bebe okul kıyafetleri (4) yavuz bebe okul kıyafetleri (5)

 

 

 280 total views,  2 views today

Next Post

Bakan Müezzinoğlu, Süloğlu'na büyük yatımlar için Müjde verdi.!

* ‘SÜLOĞLU TARİHİNİN EN BÜYÜK PROJESİ SÜLOĞLU DEVLET HASTANESİ’ “İlçe Devlet Hastanesi’ni yapıyoruz” * ROMAN VATANDAŞLARA MÜJDE..! Hepsine Ev yapacağız. Önceki gün Süloğlu ilçesinde büyük bir coşku ile karşılanan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ilçe halkının ilgi odağı oldu. ilçede büyük hizmetlere imza atan Belediye Başkanı Erol Atik ve beraberindekilerle Pazaryerindeki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp