Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Edirne’de

admin

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın Edirne’ye geldi,ve EDESOB ‘da yapılan toplantıya katıldı. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğindeki toplantıya EDESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç. Kırklareli Birlik Başkanı Ali Fuat Şeker, Oda yöneticileriyle, üyeler katıldı. Burada söz alan Apaydın, 3 Haziranda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Odasının Genel Kurulunun yapılacağını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “ Bunun için Trakya’da seçim hazırlıklarına başladık.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın edirnede (1)

Buraya gelmedeki amacımız esnaf arkadaşlarımızın sorunlarını dinleyip, onları genel kurulumuza taşımak ve arkadaşları genel kurula davet etmektir. Burada başta Şoförler Odası Başkanımız Erbey Kılıç ve Odalardan dostlarınız var. Biz arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını diliyorum. ŞOF DER Başkanı Erbey Kılıç da konuşmasında Genel Başkanlarını ağırlamaktan mutlu olduklarını belirterek, böylece Şoför esnaflarının sorunlarını kendisine iletme imkânı bulduklarını, bugüne kadar Genel Başkanlarından her türde desteği aldıklarını ifade etti. Toplantı daha sonra soru cevap şeklinde devam etti.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın edirnede
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın edirnede (2) Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın edirnede (3) Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın edirnede (4) Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın edirnede (7)

 

 263 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Ticaret Borsası İlçe Belediye Başkanlarını Ziyaret Etti

Edirne Ticaret Borsası (ETB) heyeti Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa belediye başkanlarına ziyaret gerçekleştirdi. Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay ÖZTÜRK ile Meclis Başkanı Fedai CANIM ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet; Havsa Belediye Başkanı Oğuz TEKİN, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet ORMANKIRAN ve Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent ŞAHİNŞAH’ı makamlarında ziyaret ederek, seçim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp