EDİRNE’NİN DEVASI HAZIR

ALIN TERİNİN KARŞILIĞINI ALAMAYAN ÇİFTÇİYE, YOKSULA, İŞSİZE, MEMURA,  EMEKLİYE, BORÇ İÇİNDE OLAN ESANAFA, DEVA OLMAYA GELİYORUZ”

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA PARTİSİ), Genel Başkanı Ali Babacan 27 Ekim 2020 Salı Günü Edirne’ye geliyor. DEVA Partisi Edirne İl Binasının açılışı ve 1. Olağan İl Kongresine katılacak olan Genel Başkan Babacan için Edirne’de tüm hazırlıklar tamamlandı.

“TEPEDEN DEĞİL YERELDEN TEŞKİLATKLANDIK”

Tepeden değil, Yerelden, milletin içinden teşkilatlanma esasıyla çıktıkları bu yolda, Yeni nesil siyaset yapacaklarını ifade eden İl Başkanı Kerem Arda; “Heyecanımız ve sevincimiz çok büyük. Her geçen gün partimize olan ilginin arttığını görmek bizi ayrıca mutlu ediyor. Adalete, Liyakate ve Demokrasiye önem veren liderimiz, Genel Başkanımız Ali Babacan’ın katılımıyla İl Binamızın açılışını gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız Selimiye Camii’ni  ve ardından esnafımızı ziyaret edecek. Ardından  saat: 15.00’te  Lalezar Restaurant’ta  Genel Başkanımızın katılımıyla Partimizin 1 .Olağan İl Kongresi gerçekleşecek. Aynı günün akşam saat: 18.30’da Basın mensuplarımız ve Genel Başkanımızın katılımıyla bir akşam yemeği planlandı. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. EDİRNE’NİN DEVASI HAZIR.” dedi. 

“TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.”

Damla Damla Türkiye’nin Dört bir yanında hızla büyüyen DEVA Partisi’nin Edirne’de de aynı kararlılıkla büyüyeceğini belirten İl Başkanı Arda; “27 Ekim 2020 Salı Günü Edirne’de Genel Başkanımız Ali Babacan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan İl Binamızın açılışına  (Eski İstanbul cad. Eski YKM Yanı) ve Saat: 15.00’e gerçekleşecek olan İL Kongremize (Karaağaç yolu üzeri Meriç Nehir Kenarında Bulunan Lalezar Restaurant) tüm halkımız davetlidir.” dedi.

“HEP BERABER TÜM DERTLERE DEVA OLACAĞIZ”

Arda Açıklamasında; “Biz DEVA Partisi olarak, Türkiye’yi yeniden birleştirmek istiyoruz. Biz kalplerden kalbe giden bir yol inşa ediyoruz. Hepimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşıyız. Bunun refahını hep birlikte yaşamalıyız.  Samimiyet bizi başarıya götürecek. Kendine, geçmişine ve geleceğine çok güvenen insanlar Ancak Bu yola çıkabilir.  Bizde bu yola Edirne’de 5 arkadaşımızla bu inançla çıktık. Kurucu heyetimizi oluştururken ve yönetimleri yaparken 2 tane kriter koyduk. İYİ İNSAN OLSUN, İŞİNDE İYİ OLSUN. Başka bir kriterimiz olmadı. Bu 5 arkadaşımızla 3 haftada 25 kişilik iş yaptık.“dedi.