Türkiye’nin En Başarılı 5.nci Belediye Başkanı “HAMDİ SEDEFÇİ”

admin

SEDEFÇİ’NİN BAŞARISI ANKETLE BİR DAHA KANITLANDI

 

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi.Türkiye’de iller arasında en başarılı belediye başkanlarının belirlendiği ankette 5. Sırada yer alarak başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

ORC Araştırma şirketinin yaptığı geniş katılımlı ankette En başarılı belediye Başkanları arasında Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi %57,5 puanla 5. Sırada yer aldı.

hamdi_sedefci

en-begenilen-baskanlar-anketi-2

Görevi süresince 20 yıl muhalefet partisinden Belediye Başkanı olmasına rağmen Edirne Belediye Başkanı Sedefçi’ye hizmetlerinden dolayı halkın sevgisinin devam etmesi, Mart ayında yapılacak seçimde Edirne Belediye Başkanlığı için en şanslı adayın Hamdi Sedefçi alacağını belirten Vatandaşlar, “Muhalefet partisinden bir belediye başkanının böyle uzun süre başarısını sürdürmesinde Sedefçi’nin görevine olan bağlılığının ve Edirne halkı ile her zaman iç içe olmasından kaynaklanmaktadır. Türkiye’de muhalefet partisinden belediye başkanı olup Hamdi Sedefçi gibi görevini böyle uzun süre başarı ile devam ettiren bir başka belediye başkanı yoktur. Bugün olduğu gibi, Önümüzdeki dönemde de en büyük desteğimiz Hamdi Sedefçi için olacaktır” değerlendirmesinde bulundular.

DSC_9396

Anket sonuçlarına göre1. Sırada CHP Aydın Belediye Başkanı CHP’li Özlem Çerçioğlu yer alıyor,2. Sırada %62,6 panla AK Parti Urfa Belediye Başkanı Eşref Fakibaba,3. Sırada %61,4 başarı puanı ile yine ayni partiden Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş,4. Sırada %60,8 ile AK Parti Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır bulunuyor.

DSC_9332

Ankette 5. Sırada %57,5 puanla Edirne CHP’li 4 dönemden bu yana Belediye Başkanı olan ve 5. Kez aday adayı olan Hamdi Sedefçi bulunuyor. Daha sonraki sıralama şöyle:6. Sırada %55,6 ile Rize AK Parti Belediye Başkanı Halil Bakırcı,7. Sarada %54.0 ile MHP Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın,8. Sırada %53,2 puanla CHP Ordu Belediye Başkanı Seyit Tosun, 9.sırada %51,8 ile Mardin AK Parti Belediye Başkanı Beşir Ayanoğlu, Ankette 10. Sarada ise 51.0 puanla Manisa Belediye Başkanı MHP’li Cengiz Ergün yer alıyor.

DSC_9203

 109 total views,  2 views today

Next Post

ŞAHİNLER HOLDİNG’TEN ÜÇ VİLAYETE İFTAR YEMEĞİ

  Trakya Bölgesi’nin en büyük yatırımcısı Şahinler Holding, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerini iftar yemeğinde buluşturdu   Dünya genelinde 50 milyon insanı giydiren ve 4 kıtada, 15 farklı ülkedeki şirketleriyle 50 farklı ulustan 10 binin üzerinde çalışanı bulunan Şahinler Holding; en büyük yatırımlarının olduğu Trakya’da 1 Ağustos Perşembe günü Çorlu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp