Türkiye’nin kalbi İstanbul’da, İstanbul’un kalbi de Kudüs’te attı!

admin

İsrail’in 1967 yılında işgal ettiği Kudüs’ü şimdi de ABD’nin başkent olarak kabul etmesi bütün Dünya’da infial uyandırdı.

Dünya’nın birçok ülkesinde farklı inançlara mensup toplulukların yanı sıra ülkemizin de dört bir tarafında protesto eylemleri yapıldı.

Saadet Partisi’nin öncülük ettiği ve yüzlerce Sivil Toplum Kuruluşu (STK)’nun katılarak destek verdiği “Büyük Kudüs Miting”i büyük bir heyecan ve coşku ile gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirilen miting ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, “Biz de Edirne olarak İstanbul Yenikapı Meydanında yapılan Büyük Kudüs Mitingine katıldık. Türkiye’nin kalbinin İstanbul’da, İstanbul’un da kalbinin Kudüs’te attığı bu tarihi mitingde her türlü zulüm, sömürü ve işkence en yüksek perdeden protesto edildi. Bu mitingin çok önemli bir yanı da büyük davalarda milletimiz fertlerinin bir araya gelme azim ve kabiliyeti bir kez daha kendisini göstermiştir. Yüz binlerin buluştuğu mahşeri kalabalık adeta bir Türkiye mozaiği idi. Bu mitingde her görüşten insana rastlamanız mümkündü. Bundan dolayı bu da gösteriyor ki, bu millet yeniden ayağa kalkıyor. Yeniden mazlumların gür sesi olmaya başlıyor. Allah’ın izni ile Yeniden Büyük Türkiye ve Adil temeller üzerine Yeni bir Dünya kuruluyor“ şeklinde konuştu.

 199 total views,  2 views today

Next Post

Baskı Sanatında Toksik Olmayan Yöntem Ve Teknikler Konferans/Çalıştayı Gerçekleştirildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Savaş Kurtuluş Çevik tarafından 08 Aralık 2017 tarihinde Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Öğretmenliğinde ” Baskı Sanatında Toksik Olmayan Yöntem ve Teknikler Konferans/Çalıştayı gerçekleştirildi. Konferans sürecinde Ülkemiz sanat okullarında kullanılan tiner, asit […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp