Tut Elimi Edirne Derneği’nin kurucu üyeleri Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti

admin

Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük’ün eşi Şule Yörük, Dış İşleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Murat Ahmet Yörük’ün eşi Ayşegül Yörük, Yasemin Meral ve Gülşen Korkmaz dan oluşan ‘Tut Elimi Edirne Derneği’nin” kurucu üyeleri Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti.

Tut Elimi Edirne Derneği'nin kurucu üyeleri Edirne Kadın Girişimciler Kurulu'nu ziyaret etti  (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan, Başkan Yardımcısı İlknur Özcan, Nil Sirel Akbaş ve İcra Komiteleri Üyeleri Nükhet Su Uzunismail,Gamze Duvan ve Pınar Ersaçmış ile Kadın Girişimciler Kurulu çalışma ofislerinde  biraraya gelen Dernek Kurucu Üyeleri  Edirne KGK İcra Komitesi Üyelerine yeni döneminde de başarılı çalışmalarının devamını dilediler.

Tut Elimi Edirne Derneği Kurucu Üyesi Şule Yörük dernek ve çalışmaları hakkında bilgi vererek, Devlet koruması altındaki Edirne Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı kurum ve çocuk evlerinde kalan koruma ve bakım altındaki çocuklar için dernek kurduklarını söyledi ve  Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’nun Derneğe destek olmalarını istedi.

Tut Elimi Edirne Derneği'nin kurucu üyeleri Edirne Kadın Girişimciler Kurulu'nu ziyaret etti  (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu başkanı  Elmas Aslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kadın Girişimciler Kurulu’nun sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında geçmiş dönemlerde de çocuklar ile ilgili çalışmalar yaptığını söyledi ve Tut Elimi Edirne Derneği’nin çalışmalarına da seve seve yardımcı olacaklarının altını çizdi.

 

 225 total views,  5 views today

Next Post

İl İstişare Kurulu Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri için bir araya geldi

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin İl İstişare toplantısına katıldı. Mimar Sinan Vakfı salonunda Vali Dursun Ali Şahin, İl Müftüsü Emrullah Üzüm, Mimar Sinan Vakfı Başkanı Hasan Gümüş ile birlikte çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisinin katıldığı İl İstişare  Kurulu Toplantısında, Kutulu Doğum  Haftası kutlamalarında ne gibi etkinliklerin yapılacağı görüşüldü.   […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp