Tuzcular Otomotiv’den Bir Kültürel Hizmet Daha

admin


Tuzcular Otomativ firmasınca resim yarışmasında başarı gösteren öğrencilere  çeşitli ödüller verildi. Törende  İlk olarak firma adına açılış konuşması  yapan  Sevil Cüzdan ödül töreni hakkında açıklama yaptı.

_DSC0179

Daha sonra ,.

 

Tuzcular Otomativ Yönetim Kurulu  Başkanı Murat Tuzcu adına konuşan  Genel Müdür Ertunga Bilgiç  Tuzcular Otomotiv olarak  2006 yılından başlayarak her yıl düzenen,, öğrencilerin de her yıl artan coşkulu katılımı ile, 8. cisini gerçekleştirdiklerini belirterek şunları kaydetti” Resim Yarışmasının  Ödül Törenimize hepiniz hoş geldiniz.

 

Yarının gençleri ve yetişkinleri olacak sizlerin bu etkinliğimiz ile, ne kadar yetenekli ve kabiliyetli olduğunuzu görmek bizleri fevkalade mutlu ediyor. Sizlerin içinizde ki enerjinin, yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün ne kadar kuvvetli olduğunuzu bizzat sizlerin fark etmesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz.

 

Sanata olan yeteneğinizi, birbirinden farklı kişisel özelliklerinizi,  ne derece başarı ile kullandığınızı gönderdiğiniz yüzlerce resim arasından sergilediğimiz resimlerden umarım sizlerde görüyorsunuz. Bizim bu yarışmayı düzenlememizde ki ana gayelerimizden biri de, sizlerin bu yeteneğinizi keşfedip, kendinizi geliştirmeniz böylece belki de sizlerin aranızdan birer sanatçı çıkmasını sağlamaktır.

 

Siz bugünün çocukları, yarınımızın geleceği bireylerin; hayatları boyunca sanat yapan üreticiler ya da sanatı bilinçli izleyen tüketiciler olarak yaşadığınız kültüre ve topluma katkılarınızı sağlamak amacı ile düzenlemiş olduğumuz yarışmamıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz.

 

Sanat adına hiçbir karşılık beklemeden, bizlerden yardımlarını esirgemeyen jüri üyelerimiz sayın Gülizar Söğütçü Kurum’a, Deniz Gökduman’a,  Serpil Erdeğer’e ve Ayşe Kılıç’a şükranlarımızı sunuyor, yaptıkları katkılarında ötürü teşekkür belgelerini takdim etmek istiyorum”. Konuşmaların ardından  6-9,10-13,14-17 yaş gurubunda öğrenciler ile özel guruplardan ödül aymaya  hak kazanan öğrencilere  ödülleri veridi.

ödül  kazanan öğrencilere ödülleri verildi.

 

 

 

 

_DSC0174

 

 177 total views,  2 views today

Next Post

KÖY-KOOP BAŞKANI ERKEN BİR KEZ DAHA YENİK DÜŞTÜ

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aytın ile ayni gurupta ETSO seçimlerine katılan Köy-Koop  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erken  bu seçimde de umduğunu bulamadı ve  liste dışı kaldı.  Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyeleri bu seçim sonuçlarının kimin halka daha iyi hizmet götürdüğünün göstergesi olduğunu, halkın ve oy verecek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp