UÇAR İNŞAAT’TAN PİLAV İKRAMI

admin

EDİRNEAJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne’nin başarılı işadamlarından Aydın Uçar’ın Meydan Mahallesinde yaptığı 5 katlı binanın çalışmaları hızla devam ediyor.

uçar_inşaat

Kömürcülük ve inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Aydın Uçar ve oğlu Ahmetcan UÇAR ticari faaliyetine yeni yatırımlarla devam ediyor. İnşaat sektörüne yatırım yapan Uçar, 2012 yılında Edirne’de ilk binayı Meydan mahallesi Göğüs Hastanesi arkasında yapmış ve 2013 yılında sahiplerine teslim eden Uçar inşaat ikinci binanın 5. Katını da bitirdi. Önce ki gün Bina içinde, Edirne’de faaliyet gösteren müteahhitlere ve çevre sakinlerine pilav ayran ve tatlı ikramı yapıldı. Gazetemize açıklama yapan Aydın Uçar; Bize destek veren sevgili halkımıza teşekkürü bir borç olarak biliriz. İnşaat sektöründe yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bugün şirketimizin yaptığı ikinci binada bulunuyoruz. Burada ki dairelerin yapımı gördüğünüz gibi hızla devam ediyor. Pilav ikramımıza gelen değerli müteahhit arkadaşlarımıza ve değerli halkımıza teşekkür ederiz.” Dedi.


uçar_inşaat2 uçar_inşaat3 uçar_inşaat4 uçar_inşaat5

 

 181 total views,  2 views today

Next Post

SEDEFÇİ: “AK PARTİ ANKETİNİ GENEL MERKEZİ YAPTIRDI”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Belediye Meclis salonunda yaptığı basın toplantısında kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Belediye Başkanı Sedefçi: “AK Parti tarafından yaptırılan bu anket sonucunda Edirne’de Belediye Başkanı Sedefçi’ye %60’ın üzerinde destek olduğu soncu çıkan anketi Ak parti İl Başkanı Müjdat Kahve’nin anketi kendilerinin yapmadığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp