UÇUCU MADDE KULLANIP İNTİHARA KALKIŞTI

admin

UÇUCU MADDE KULLANIP İNTİHARA KALKIŞTI

Edirne’de uçucu madde kullandıktan sonra inşaat halindeki 4 katlı binanın çatısına çıkan 15 yaşındaki genç, polisler tarafından ikna edilerek aşağı indirildi. 
Edinilen bilgiye göre, psikolojik sorunları nedeniyle bir süre önce Tekirdağ Yetiştirme Yurdu’ndan Kocaeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne gönderilen lise 1. sınıf öğrencisi A.B. (15), uçucu madde kullandıktan sonra Sabuni Mahallesi’nde inşaat halindeki 4 katlı bir otelin çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Çevredeki vatandaşların olayı polise bildirmesi üzerine olay yerine ekipler gönderildi. İtfaiye ve sağlık ekipleri de çevrede tedbir aldı. İki polis memuru çatıya çıkarak, genci ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 10 dakikalık ikna çabasının ardından aşağı indirilen A.B., ambulansla hastaneye götürüldü.
A.B.’nin karşılıksız aşk nedeniyle geçen ay üç kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

 14 total views,  2 views today

Next Post

HALKIN İSTEĞİ DE DİKKATE ALINMALI

         HALKIN İSTEĞİ DE DİKKATE ALINMALI Eski adıyla Köy Hizmetleri yeni ismiyle Özel İdare çevresi yeşil alanı ile dikkat çekiyordu. Daha önceki yıllarda bu alan içinde halka açık parktan çevre insanları da yararlanıyordu. Daha ekonomik koşullarda kiralanan düğün salonundan ekonomik durumu kısıtlı aileler düğünlerini yapıyordu.      Yemekhanesinden kurumun personelinin yanında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp