Ülkemizin ‘Saadet’ reçetesine ihtiyaç var

admin

Ülkemizin ‘Saadet’ reçetesine ihtiyaç var (2)

 

 

 

 

 

 

 

Saadet Partili adaylar, “TERTEMİZ MAZİ, TERTEMİZ KADRO, TERTEMİZ GELECEK” diyerek seçim çalışmalarına başladı.

Memuru, işçisi, işsizi, emeklisi, köylüsü, kentlisi, genci, yaşlısı, halkımızın her kesimi ile buluşarak Saadet Partisi’nin mesajını ulaştıracaklarını söyleyen Saadet Partisi Edirne Milletvekili adayı Ali Erhan Demirkıran,  “Türkiye’nin her zamanınkinden daha fazla Saadet Partisi’ne ve onun kurtuluş reçetesine ihtiyacı var. Çünkü Saadet Partisi Tertemiz bir mazi ve Tertemiz bir kadro ile Tertemiz gelecek için yola çıktı” açıklamasını yaptı.

Ülkemizin ‘Saadet’ reçetesine ihtiyaç var (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye’nin bu günlere nasıl geldiğini, içinde yaşanan sorunların nasıl biriktiğini çok iyi teşhis ettiklerini söyleyen Demirkıran, “Biz inanıyoruz ki, Saadetin reçetesi uygulanmadan kimse kafasını yastığa rahat koyamaz. Biz bunun şuuru içerisinde teşkilat kademelerimizle ve bütün adaylarımızla bu gerçeği milletimize seçim çalışmaları boyunca anlatacağız” dedi.

Ziyaretlerde, toplumumuzun her kesiminde birçok insanımızın “bir dokun, bin ah işit” durumunda olduğuna da dikkat çeken Demirkıran, “Milli Görüş, Saadet Partisi her derdin ilacıdır” şeklinde konuştu.

Ülkemizin ‘Saadet’ reçetesine ihtiyaç var (3)

 154 total views,  2 views today

Next Post

Şahinşah, “ ilçemizi modern bir şehir haline getireceğiz”

                             Şahinşah, “Belediyenin geçmişten kalan borçlarını ödedik. Hizmet atağını başlattık. Yıkılan yerlerin yerine modern işyerleri yapacağız. Büyük ve küçükbaş hayvan sahipleri için modern yerler yapıyoruz. İlçemizde hayvan barınağı yapacağız. Halkın dinlenmesi için parklar ve bisiklet yolları yapacağız” Belediye çalışmaları hakkında açıklama […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp