Ülkü Ocakları terörü kınadı

admin

Ülkü Ocakları Edirne Şube Başkanı Taner Bayraktar Dağlıca bölgesinde meydana gelen terör saldırısı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yüksekova –Dağlıca yolunun ulaşıma açılması amacıyla sürdürülen operasyonlar sırasında el yapımı bombaların teröristler tarafından patlatılması sonucunda silahlı kuvvetlerimize ağır kayıp verilmiştir. Gece boyu terör örgütü 250 kişilik ve daha sonrasında 500 kişinin daha katılarak askerlerimize saldırıda bulunmuşlardır. Gece boyu basını takip ederek gerekli devlet büyüklerimizden bir açıklama bekledik, üstü örtülü geçiştirme düzeyinde bir açıklama yapılmıştır, şehit sayımızı ve yaralı sayımız konusunda endişeler vardır.

Ülkü Ocakları terörü kınadı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

CUMHURBAŞKANI 400 MİLLETVEKİLİ İSTEDİ

Cumhurbaşkanı aynı gün akşamı ülke insanlarının yüreğine ateş düştüğü sırada,  televizyonda çıktığı bir canlı yayında  ‘400 milletvekilini verseydiniz böyle olaylar olmazdı’ diyebiliyor. Bu şehit olan, anasından babasından ailesinden kopan vatan evlatlarının kanı senin başkanlık emellerinden daha mı ucuz. Ne oldu da 7 Haziran seçimlerine kadar ülkede kan dökülmezken terör örgütü seçimlerin ardından her geçen gün  yürek yangınımızı artırarak Türk milletine  acı kayıplar yaşatmaktadır.

Ben bu cümleyi kurarken bile kendimden utanıyorum. Neden 3,5 çapulcu  terör örgütüne  boyun eğmiş gibi  hep hezimete uğruyoruz ve artarak gelen şehit  haberlerine maruz kalıyoruz. Biz Türk Milletiyiz!

TÜRK MİLLETİ BOYUN EĞMEZ

Bizim ezildiğimiz, büküldüğümüz, boyun eğdiğimiz,diz çöktüğümüz tarih boyunca görülmemiştir.

Sabrımız tükenmiştir, Türkün ‘ayranı kabarmıştır’. Biz alevisi, sünnisi abaza’sı, romanı, pomağı, kürd’ü, laz’ı, çerkez’i  ile büyük bir milletiz.

Ülkücüler olarak artık yeter diyoruz, dökülen kanların alınan canların hesabı sorulmalıdır, biz bu uğurda kanımızı, canımızı  da feda etmeye hazırız” dedi.

 

 

 

 

 203 total views,  5 views today

Next Post

Trakya Birlik kamu kurumu kapsamında değil

                  Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Yorulmaz’ın basın toplantısında yaptığı açıklamada “AK Partiden  Edirne Milletvekili Aday Adayı olan Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen’in  Trakya Birlikteki görevinden istifa etmesi gerekir” yönündeki iddiasının gerçekle bağdaşmadığı ifade edildi. Resmi Gazetenin 25 Ağustos […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp