Ülkü Ocakları Yöneticileri Gazetemizi Ziyaret Etti

admin

Edirne Ülkü Ocakları Derneği Başkan ve Yöneticileri Gazetemizi ve Radyo Su’yu ziyaret ederek çalışmalar konusunda bilgi aldı. Gazetemize yayın hayatında başarılar diledi.

Edirne Ülkü Ocakları Başkanı Taner Albaysak,Basın yayın Sorumlusu Murat Özdemir, Mahalle Teşkilatı Sorumlusu İlkay Gürtunca,Abdurrahim Akyol, Arif Perim ile birlikte Edirne Ajans Gazetesini yeni yerinde ziyaret ederek yayın hayatında başarı dileklerini sunan Ülkü Ocakları Derneği Başkanı Albayrak,Ülkü Ocakları olarak her zaman tarafsız yayın yapan mahalli basına destek verdiklerini Ülkü Ocaklarının ilkelerinin de bunu gerektirdiğini belirtti.Gazetemiz Sahiplerinden Hakan Akkan’da konuklara yayın ilkeleri konusunda bilgi verdi. Ülkü Ocakları yöneticileri ziyaretleri sırasında Edirne Ajans Medya Gurubu bürolarını ve Radyo Su’yu da ziyaret etti.

edirne ülkü ocakları

 65 total views,  2 views today

Next Post

Meydan Mahallesi Kadınları, İkinci Baharlarında Edirne’yi Keşfetti

Edirne Belediye Başkanlığınca, Edirne Merkez’de yaşayan 65 yaş üstü yaşlılara yönelik başlatılan proje tüm hızıyla devam ederken, bu ay Meydan Mahallesi’nde yaşayan kadınlar Edirne’yi keşfettiler. Edirne Belediye Başkanlığınca, Talatpaşa Mahallesi ve Dilaverbey Mahallesi’nin ardından, Meydan Mahallesi’nde yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik Edirne turu gerçekleştirildi. Meydan Mahallesi’nde yaşayan 65 yaş […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp