“Ümit Özdağ liderliğindeki Zafer Partisi’nin EDİRNE İl Başkanlığına Ayşe KARADAŞ ATANDI.”

admin

Zafer Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Ali Dinçer Çolak konuyla ilgili şunları söyledi:

“Türkiye çok ciddi problemler ile karşı karşıya. Genç arkadaşlarımız dışarıda bir öğün ‘sağlıklı’ yemek yiyemez oldu. Annelerimiz artık sadece ‘akşam pazarına’ gidebiliyor. Suriyeli ve Afganların başını çektiği sığınmacı ve kaçak sorununun, dış politikadaki hatalarımızın bedelini yine Türk milletinin fakir çiftçisi, dar gelirlisi, biricik evladını okutmak için saatlerce çalışan Türk işçisi, batan Türk girişimcisi ödüyor. Saray rejimi Türk milletini hastalıkta, kovid 19’da dahi açlığın kucağına bıraktı. Bu ‘Saray’ ne menem bir şeydir ki, Türk milletini hem sağlıkta hem hastalıkta yalnız bıraktı.

Tüm bu problemleri çözmek için gerekli hazırlığımız ve insan kaynağımız var. EDİRNE  ilinde ise bu insan kaynağımız temsil eden, Zafer Partisini EDİRNE  ilindeki çalışmaları ile iktidara taşıyacak arkadaşımız  Ayşe KARADAŞ hanımdır.  Atatürk Çizgisinde Türk milliyetçilerine güvenin! Boş tarlaların dolduğu, dar gelirlimizin doyduğu, iş insanlarımızın daha fazla istihdam sağladığı , Türk gençlerinin Türk vatanında kaldığı ‘mutlu ve zengin’ bir Türkiye için geliyoruz.”

 969 total views,  8 views today

Next Post

KUYUM TİCARETİNDE YETKİ BELGESİ

Edirne Ticaret İl Müdürü Mahmut Altun yaptığı açıklamada; “Kuyum ticareti, işletmesi adına yetki belgesi alan tacirler ile esnaf ve sanatkarlar tarafından yapılacaktır. Kuyum işletmelerinin 31 Aralık 2021’e kadar yetki belgesi almaları gerekiyor. Yapılan düzenlemeyle; kuyumculuk sektörünün standardının yükseltilmesi, nitelikli hale getirilerek sağlıklı bir işleyişe kavuşturulması hizmet kalitesinin artırılması, haksız rekabetin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp