Üniversiteliler Harcamalarını Kampüs Kartla Yapacak

admin

Trakya Üniversitesi (TÜ)öğrencileri yemekhane, kantin ve kırtasiye gibi harcamalarında kampüs kart kullanacaklar.
Konuyla ilgili olarak Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Yener Yörük, kampüs kartla birlikte üniversite bünyesindeki işletmelerde parayı ortadan kaldırarak harcamaların daha güvenli hale getirdiklerini söyledi.

AW000748

TÜ Rektörü Yörük, temassız kart olan kampüs kartların teknolojisinin yüksek olduğunu belirterek, bu kartların öğrenci kimliği olarakda kullanılacağını sözlerine ekledi. Yörük, kent kart yetkililerinin çalışmalarını yapması sonucunda kent kart şehir içi ulaşımına da bağlanabileceğini sözlerini ekledi.

AW000748
“TÜ’DE 8 BİN 50 ÖĞRENCİ KAYIT YAPTIRDI”
TÜ Rektörü Prof.Dr. Yörük, 8 bin 50 öğrencinin Trakya Üniversitesini kazandığını belirterek kayıtlarının yapıldığını belirtti. Bu yıl farklı olarak kayıtların Balkan Kongre Merkezinde yapıldığını ifade eden Prof.Dr. Yörük en azından velilerin de güneş altında kalmamaları dolayısıyla çadırlar kurduklarını dile getirdi.
Yörük, 35 bini geçen öğrenci sayısıyla yeni eğitim öğretim yılına başlayacaklarını sözlerine ekledi.

 176 total views,  2 views today

Next Post

“Okul Başlıyor” Dergimizin 2. Sayısı Çıkıyor

Edirne Ajans Gazetemizin kültürel hizmetleri arasında yer alan  “ Okul Başlıyor” dergimizin 2.  sayısı  16 Eylül 2013 Pazartesi günü çıkıyor. Yeni yayına girecek dergimizde,  Edirne Valisi Hasan Duruer, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Okul Müdürleri ve eğitim uzmanlarının eğitimle ilgili yazılar ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp