Ünlü Sanatçı Murat Seçkin’den Edirne Ajans’a ziyaret

admin

TÜRK müziğine yaptığı katkılarla uzun süredir hayatımızda olan ve yorumculuğuyla da beğenimizi kazanan Murat Seçkin Edirne Ajans Medya Grubunu  ziyaret etti.

Geçtiğimiz yıl Hüner Coşkuner ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Murat Seçkin önceki gün Edirne’ye bir dizi konserler vermek amacıyla geldi. Edirne Ajans Medya grubunu da ziyaret eden Seçkin’i Edirne Ajans Medya Grubu Şirket Müdürü Necmi Engin ile kısa bir röportaj yaptı. Edirne Ajans Şirket müdürümüz Necmi Engin Sanatçı Murat Seçkin’e “Her yıl ilimizde düzenlenen ve Ata sporumuz Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerini anlatan Kırkpınar Özel dergisini hediye etti.

Edirne’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Seçkin Gazetemize albümünü hediye ederek sözlerine şöyle devam etti, “Edirne’ye bir dizi konserler vermek amacıyla geldim.  Ben aslında Edirne’ye aşığım. En başı sizin misafir perverliğinize ve  Edirne halkına hayranım. Onun içinde sık sık gelmeye çalışıyorum. Biliyorsunuz geçmiş senelerde Hüner Coşkuner hanımefendi ile burada bir dizi konserlerimiz olmuştu. Çok mutlu oluyorum burası ilahi bir şehir. Gerçekten insanı büyülüyor. Bu büyü içinde olmak beni çok mutlu ediyor. Edirne Ajans Medya grubunu ve Radyo Su’yu ziyaret edip sizleri görmek istedim. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı size çalışma arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim.” dedi.

Konuşmaların ardından Sanatçı Murat Seçkin Edirne’nin ilk ve tek Bölgesel Radyo istasyonu olan Radyo Su mikrofonunun başına geçti ve bu anı çekilen fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirdi.

 356 total views,  2 views today

Next Post

Tebrikler...! Edirnespor 1-0 Galip

Tüm Alkışlar Edirnespor’a..! Bu galibiyeti Recep Gürkan’a aramağan ediyoruz.. Ziraat Türkiye Kupası 1.tur karşılaşmasında Modafensporla deplasmanda önceki gün saat:16.00’da Bayrampaşa BŞB Stadında  karşı karşıya gelen  gururumuz Edirnespor 90 dakika boyunca üstün bir mücadele sergileyerek karşılaşmayı 1-0 kazanıp galip gelen taraf oldu. İlimize ve spor kamuyona büyük sevinç yaşatan Edirnespor’un golünü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp