Ünsal; “İpsala’da artık birlik, beraberlik ve hizmet zamanı”

admin

İpsala’da halkın büyük desteği ile seçimi kazanan Millet İttifakının adayı Abdullah Naci Ünsal Edirne Ajans Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; “İlçemize hizmet etmek için göreve talip olduk, halkımız da sağ olsun büyük destek verdi. Bugünden itibaren ilçemiz için en iyisini yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Edirne Ajans Şirket Müdürü Necmi Engin’in ziyaret edip Hayırlı olsun dileklerini sunduğu İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal gazetemize önemli açıklamalar yaptı.

İpsala Belediye personelinin maaşlarının ödenmediği gibi dedikoduların ilçede bazı kesimler tarafından yıpratma amaçlı yapıldığını söyleyen Başkan Ünsal; “Göreve geldiğimiz gibi ilk olarak personelin maaşları ödendi. Ödeyemez diyenleri bu tür dedikodulardan uzak durmaya davet ediyorum. Önceki dönemden, İlçemize bırakılan borç yükü çok fazla. Bunlarından üstesinden geleceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. İpsala Belediyesi’nde hizmet herkese olacak. Ayırımcılık yada ayrıştırma asla olmayacak. Hepimiz kardeşçe, beraber sorunları çözerek ilçemize hizmet edeceğiz. Bize destek veren değerli ilçe halkımıza ve Millet ittifakının temsilcileri olan İYİ Parti ve CHP’nin yöneticilerine, üyelerine şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

 462 total views,  2 views today

Next Post

Kedileri Tava Ciğerle Beslediler

Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla 26-28 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 9. Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali öncesinde ciğerci esnafı Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı’nı ziyaret ederek; barınağın minik konuklarına Edirne Tava Ciğeri ikram ettiler. Ciğerci esnafı festivale en iyi şekilde hazırladıklarını belirterek, bu yıl festivalde 3 tona yakın tava ciğer ikramında bulunacaklarını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp