Unutkan Bir Millet Olduk

admin

Şehir içi minibüslerinde unutulan Serhat Birlik yönetime teslim edilen yüzlerce eşya sahiplerini bekliyor. Unutulan eşyalar arasında  cep telefonları, cüzdanlar, çantalar, kolyeler nüfus cüzdanları şemsiye ve kitaplar  bulunuyor.

Edirne Serhat Minibüsleri Bürosu adata emanetçi deposu gibi, Vatandaşların minibüslerde unutup daha sonra şoförler tarafından Serhat Birlik Yönetim merkezine teslim edilen yüzlerce eşya burada   sahiplerini bekliyor.

Vatandaşların minibüslerde unuttukları eşyalar anında yönetime teslim ediliyor. Eşyaların üzerinde adresleri ve telefon numarası olanlara telefon edilerek kaybettiği eşyasını alması isteniyor. Adresi olmayan eşyalar ise emanette bekletiliyor.

KAYIP EŞYALAR MUHAFAZA EDİLİYOR

Son yıllarda insanların unutkan olduğunu belirten yetkililer,  minibüslerde unutulan eşyaların çok iyi  muhafaza edildiğini, kayıp eşyasını bildirenlerin eşyanın kendinin olduğunu ispat etmesi durumunda teslim edildiğini söylediler.

Minibüsle seyahat edip eşyasını unutan vatandaşların telefon etmeleri durumunda elimizdeki emanetler arasında olup olmadığını da öğrenebilirler. Daha sonra gelip kaybettikleri malzemelerini alabilirler” dediler 

 242 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'de Terör Örgütüne Yönelik Operasyon

Edirne’de terör örgütü PKK üyesi olduğu ve çeşitli eylemlere karıştığı iddia edilen bir kişi, Bulgaristan sınırında gözaltına alındı. Edirne‘de terör örgütü Pkk üyesi olduğu ve çeşitli eylemlere karıştığı iddia edilen bir kişi, Bulgaristan sınırında gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüpheli bir kişinin Bulgaristan sınırında bulunan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp