ÜREKAD ÜRETİMDE KADIN GİRİŞİMCİLER YARIŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ

admin

ÜREKAD Jürisi Dr. Ayten CANALP başkanlığında bugün toplandı.

Edirne Valiliği tarafından kurulan Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifleri, Edirne ilinde faaliyet gösteren diğer Üretim ve İşletme Kooperatifleri ile yine Edirne Valiliği himayelerinde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda eğitim alan üretim ve istihdama katılan kadınlarımızın başarılı çalışmalarının ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenecek olan ÜREKAD yarışması hazırlıkları devam ediyor.

ÜREKAD Jürisi, aynı zamanda proje yöneticisi olan Dr. Ayten CANALP başkanlığında toplanarak değerlendirme sürecine ilişkin bilgi paylaşımında ve görüş alışverişinde bulundular.

Ödül töreni ile kadın girişimciliğine yönelik iyi uygulama örneklerinin yaygınlaştırılması, toplumun tüm kesimlerinde üretime dahil olmak isteyen istihdam dışında kalmış kadınlarımızın cesaretlendirilmesi ve kadın istihdamına yönelik toplumsal farkındalığın artırılmasını hedeflemektedir.

Başvurular 18-25 Ocak 2021 tarihleri arasında açık olacaktır. Başvuru kılavuzu ve başvuru formu Edirne Valiliği Web Sayfasında (www.edirne.gov.tr ) yer almaktadır.

JÜRİ

1Elmas AslanTOBB Marmara Bölge Başkanı
2İlknur ÖzcanEdirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yrd.
3Çiğdem Gegeoğluİl Genel Meclis Üyesi
4Melek Uzgörİl Genel Meclis Üyesi
5Filiz Gencan AkınBelediye Meclis Üyesi
6Pınar ErsaçmışBelediye Meclis Üyesi
7Ayşen TamergilTürk Kadınlar Birliği Edirne Şube Başkanı
8Vildan YazıcıTürk Üniversiteli Kadınlar Derneği Edirne Şubesi Başkanı
9Aycan AlgurGirişimci
10M. Sibel YıldırımGirişimci
11Tülin DOĞANMimar
12Yasemin ÖnalanAvukat – Girişimci
13Nevser EraslanGazeteci
14Hicran BaliSYDV Eski Müdürü

 1,147 total views,  13 views today

Next Post

Jandarma’dan Kaçak İçki Operasyonu

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca Moldova ülkesinden kaçak yollarla Türkiye’de satışı yapılacak olan kaçak alkollü içkinin olduğu tespit edilen şüpheli iki araç, Hamzabeyli Gümrük sahasında, Gümrük Müdürlüğü görevlileri ile birlikte yapılan aramada; çeşitli cins ve markalarda olmak üzere (115) adet şişe içerisinde toplam 155 litre kaçak alkol ele geçirildi.Ele geçirilen kaçak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp