Ürer, “muhtarlar öğrencilere gereken yardımı yapıyor”

admin

BİLAL ÜRER

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla ilgili olarak açıklama yapan Edirne Merkez Fatih Mahallesi Muhtarı Bilal Ürer, yeni eğitim öğretim yılının başladığını öğrenciler için ders zilinin çaldığını kaydederek, “ Yeni eğitim öğretim yılı öğretmen, öğrenci ve velilere hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Kayıtların başlaması ile yoğunluk yaşanıyor. Yurtlarda ve pansiyonlarda kalacak öğrencilerin de kayıtları yapılıyor. Buralara kaydolacak öğrencilerin kimlik bildirim kayıtlarını muhtarlıklara bildirmede yasal zorunluluk var.

Biz muhtarlar olarak, öğrencilerimiz ve velilere gereken kolaylığı ve desteği sağlıyoruz. Mahallemizdeki tüm okullar Avrupa şartlarında modern eğitim veriyorlar. Mahallemizde eğitim konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor” dedi.

 

 

 

 128 total views,  5 views today

Next Post

Gençler gençlik kampları ile şehirler ve kültürler projesine yoğun ilgi gösterdi

            Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlere yönelik her yıl yaz aylarında yapılan ücretsiz Gençlik Kamplarına ilimizden 320 genç katıldı. Osmaniye-Aslantaş, Manisa-Kırkağaç,  Antalya – Duacı, Bolu – Aladağ, Mersin-Silifke İçişleri, Mersin-Silifke Ekonomi, Mersin-Silifke 23 Nisan, Mersin-Silifke Tarım, Trabzon-Düzköy, Van-Gevaş ve Çanakkale’de bulunan kamplara katılan gençler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp