Ürer, seçim sonucunu değerlendirdi

admin

BİLAL ÜRER

 

 

 

 

 

 

Edirne merkez Fatih Mahalle Muhtarı ve Edirne  Muhtarlar Derneği Genel sekreteri  Bilal Ürer 7 Haziranda  yapılan milletvekili sonuçlarını değerlendirdi. Ürer şunları söyledi; “25 dönem milletvekili seçimimiz bölgemizde  hiçbir olay çıkmadan sağlıklı ve huzurlu bir şekilde gerçekleşti. Bu seçimde halkımız kararını verdi herkesin halkın kararına saygılı olması gerekir. Demokrasilerde  olması gereken du budur  bu seçimin vatanımıza milletimize hayırlı olmasını dilerim.Seçim sonrasında bizim mahallemizin dışında diğer mahalle  muhtar arkadaşlarımla da görüşmelerim oldu oralarda da çok şükür hiçbir tatsız olay yaşanmadığını huzurlu bir şekilde seçimin sonuçlandığını belirttiler.

SARICA PAŞA MAHALLESİNE YENİ MUHTAR

Bizim mahallemiz büyük mahalle  tam 13 bin 200 seçmenimiz vardı bu seçmenlerimizin  seçmen kağıtlarının tamamına yakın bölümünü vatandaşlarımıza ulaştırdık.Bu arada Edirne Sarıca Paşa Mahallemizin muhtar seçimi de yapıldı. Bu seçime Eski Muhtarımız Hasan Güzellinin yerine oğlu seçime katıldı Mahallede büfede görevli kardeşimiz seçimi kazanmış hayırlı olsun diyorum” dedi.

 28 total views,  2 views today

Next Post

Çoğal, “Halkımız Siyasi Partilerden Çözüm Bekliyor

Çoğal,” siyasi partilerimiz önyargılarını bir kenara bırakıp  ülkenin acil sorunlarını çözmek zorundadır. Bu görev  iktidar partisine karşı %60 oya sahip üç partimize düşmektedir. Bu partilerimiz asgari müştereklerde birleşip ülkemizin demokrasi ile ilgili sorunlarını  çözmeli  halka verdikleri sözleri yerine getirmelidir” Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Özlük ve TİS Sekreteri  Engin Çoğal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp