Üstev “Kazalara karşı uyardı”

admin

fikret-ustev

 

 

 

 

 

 
Yeni  Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev sık sık site içinde meydana gelen kazalara dikkat çekerek çeşitli uyarılarda bulundu.

Üstev gazetemize yaptığı açıklamada; “Yeni sanayi sitemizin içinde  bir sürü önlem aldık. Yol üzerine çeşitli kasisler yaptık. Uyarı levhaları kondu. Ama ne yazı ki yine zaman zaman  maddi hasarlı kazarların yaşandığını görüyoruz. Buradan Esnaflarımıza ve site içinde seyir halinde olan araç sürücülerine sesleniyorum.

Özellikle blokların içinden yola çıkışlarda lütfen dikkatli olun. Sitemizin içinde Önceki gün yine maddi hasarlı bir kaza yaşandı.

Ufak bir dikkatsizlik kötü sonuçlara sebep oluyor. Bir de esnafımızdan ricamız yol üzerine araçlarını park etmemeleri.  Araçların  park etmekle  yolun daralmasına sebep oluyorlar. Yolun araç parkı olarak  kullanılması  trafik  kazalarına  davetiye çıkarıyor.

Bu konuda tüm esnafımızı duyarlı olmaya davet ediyorum.

 

 

 

 106 total views,  2 views today

Next Post

Keşan Belediyesi 5 bin aşure dağıttı

      Muharrem Ayı nedeniyle Keşan Belediyesi’nce 11 Ekim 2016 Salı  günü Aşure dağıtıldı. Saat  12.00’de Keşanspor Düğün Salonu önünde gerçekleşen Aşure Dağıtımına Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve eşi Şengül Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Salim Şevik, Cengizhan Aktan, Feyzi Engin, Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Dinç, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp