Üstüntaş, “Türkiye’nin geleceği için Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyaç var”

admin

Ak Parti Süloğlu İlçe Başkanı Kadir Üstüntaş, Teşkilat Başkanı AKİF Çapkın, Siyasi ve Hukuk işleri Başkanı Erol Ulu ile birlikte Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret etti.

9 Eylül 2017 Cumartesi günü Süloğlu ilçesinde Gerçekleşen İlçe Kongresinde göreve seçilen İlçe Başkanı Kadir Üstüntaş gazetemize yaptığı açıklamada, “9 Eylül 2017’de kongremizi yaptık. İlk önce Lalapaşa’da ondan sonra Süloğlu’nda yaptık. Geçen sefer atanmış olarak göreve gelmiştik. Bu sefer seçilmiş olarak yeniden göreve aynı heyecanla devam ediyoruz. Yönetimimizle ilgili değişiklik oldu. Birde yönetim sayıları 15 iken 11’e düşürüldü. Bazı arkadaşlarımız dışarıda kaldı ama onlarında bizimle birlikte olduklarına inanıyoruz. Yeni teşkilat üyelerimizden, Teşkilat Başkanımız Akif Çapkın, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Erol Ulu ile birlikte sizi ziyarete geldik.  30 Eylül’de de Edirne’de Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nın 6. Genel kurulu vardı. Biz de oraya katıldık.

 

 

 

 

 

 

 

Biliyorsunuz önümüzde bir belediye başkanlığı seçimi var. Ama bizim için belediye başkanlığı seçiminden önce Cumhurbaşkanlığı seçimi yani %50+1 oy çok önemli, Türkiye için büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda Edirne için de çok önemli. Zor bir bölgede olduğumuzu biliyoruz. Bunun mücadelesini en iyi şekilde yapacağız. Bizim için Hedef 50+1 oy. Süloğlu’nda bunu yakalamak için çalışıyoruz. İnşallah bunu da yakalayacağımıza inanıyoruz. Onun için şimdiden daha çalışmalarımıza başladık.

 

Süloğlu bölgesi Şuanda Trakya’da en rahat bölge diyelim. Süloğlu’ndan kaybettiğimiz bir belediye başkanlığımız var, onun sıkıntısı içindeyiz. Ama ileride inşallah bunu da aşacağız. Belediye Başkanlığı’nı aldığımız müddetçe %50+1 oyu yakalayacağımıza inanıyoruz. Süloğlu’nda ileride bu mücadele için de devam edeceğiz. Ama şuanda %39 oyumuz var bizim. Biz Edirne veya diğer bölgeler gibi değiliz. Daha şanslı bir bölgeyiz. İnsanlarımızı memnun ederek, anlatarak, bu memleketin geleceği için Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyaç olduğuna vatandaşı inandırarak bu seçimi %50+1 olarak kapatmanın mücadelesine gireceğiz. Bundan sonraki bütün hedeflerimiz 50+1 oyu almak.” dedi.

 

 257 total views,  2 views today

Next Post

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı. ÖZBAŞ mesajında;    “Birleşmiş Milletler tarafından Yaşlılarımıza hak ettiği değerin verilmesi amacıyla 1990 yılından beri 1 Ekim tarihi “ Dünya Yaşlılar Günü” olarak kutlanmaktadır. Toplumsal yaşamın temel kuralı karşılıklı sevgi ve saygıdır. Türk […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp