UTSO akredite sertifikası aldı

admin

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan İhtiyar TOBB tarafından  akreditasyon verilmesi nedeniyle gittiği Ankara  TOBB Genel Merkezinde yaptığı açıklamada bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin bir süredir devam eden bir politikasının olduğunu, akretide  olmak, kısaca kurumsallaşma diyeceğimiz bir işleme geçmek olduğunu belirterek şunları kaydetti; “ Bu noktadan itibaren bizim  Ticaret Odası ve Uzunköprü Ticaret Borsası  olarak akreditasyon sürecini tamamlayarak, Yurt dışında  odalara benzer  işlemlerin aynısını sunabilmeleri hedeflendi bunlar için de iye bir altyapı iyi bir çalışma iyi bir kadro ve birtakım kriterler kondu. Geçtiğimiz dönem Biz de UTSO olarak başvuruda bulunduk bu talebimiz kabul edildi ve akreditasyon süresine girdik.

UTSO akredite sertifikası aldı  (4)

 

 

 

 

 

 

 

UTSO İLE BİRLİKTE BORSA DA AKREDİTE BELGESİ ALDI

Yaklaşık bir yıllık sürede personelimizle özellikle yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere, bu arada meclisimizin de bu konudaki katkılarını gördük. Büyük bir çaba gerçekleştirdik gerçekten kurumsallaşma sürecini tamamlayıp akreditasyon belgesini almaya hak kazandık. Bu en azından başkanlara, yönetim kurullarına bağlı olmayan devam eden bir süreç haline geldi. Bizler olmasak da kurumsal olarak, bu yapı il merkezimiz ve ilçelere hizmetlerini sürdürecektir. Bu denetlemelerde Uzunköprü Ticaret Borsası da bu dönemde akredite olan kurumlar haline geldi. Hep birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini onur duyacağımız başkanlığı ile gurur duyacağımız bir kurum haline getirdik. Bu konuda katkısı bulunan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi.

UTSO akredite sertifikası aldı  (2)

 

 

 

 

 

 

 

UTSO akredite sertifikası aldı  (5)

 

 

 

 

 

 

 

UTSO akredite sertifikası aldı  (1)

 

 

 

 

 UTSO akredite sertifikası aldı  (6)

 12 total views,  2 views today

Next Post

Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ Edirne Ticaret Borsası’na veda ziyaretinde bulundu

İçişleri Bakanlığı tarafından son çıkarılan kararnameyle Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne Atanan ilimiz Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ, Edirne Ticaret Borsasına veda ziyaretinde bulundu.                 Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ, görev süresi boyunca Edirne halkına en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştığını, Edirne’nin emniyeti için […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp