UTSO’da , YÖREX Fuarı değerlendirme toplantısı yapıldı

admin

UTSO Başkanı Ercan İhtiyar, Antalya YÖREX Fuarında Uzunköprü adına AKÇİÇEK Markası ile katılım sağlayan Recep Akçiçek,  UTSO tarafından fuara giden  Halk Eğitim Merkezi eğitmenleri Sevil Özer, Beyna Cin, Fatma Paran ile Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Rızaefendi Mahallesi Muhtarı Kadri Altay ile toplantı yaparak fuar konusunda değerlendirmede bulundular.

UTSO'da , YÖREX Fuarı değerlendirme toplantısı yapıldı (1)

 

 

 

 

 

 

Recep Akçiçek,  burada yaptığı açıklamada   Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasının bu çalışması ile çok iyi bir başlangıç yaptığını belirtti. Resmi açılış öncesinde ve özellikle Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz – TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Trakya Standını   ziyareti ve ürünlerin tanıtımı konusunda çabalarından dolayı ,UTSO Başkanı  Ercan İhtiyar ve eşi Selma İhtiyar’ın çabalarını takdirle karşıladığını ve teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi; “. Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Türkçe – İngilizce olarak hazırlatılmış Uzunköprü broşürünün Yörex’de yaklaşık 2000 kişiye verildi, profesyonel ziyaretçilerden olumlu tepkiler aldık, fuar için özel paketledikleri ürünlerin tanıtımı çok faydalı oldu” diyen Akçiçek . Fuara katılırken ilk amaçlarının ticaret olmadığını, sadece ilgi çekmeyi ve tanıtımı amaçladıklarını, ancak kalitenin kısa sürede fark edildiğini, bunun sonucunda Türkiye’nin en büyük gross marketlerinden birisiyle ticari anlamda görüşmelere başladıklarını, söyledi.  Akçiçek, hem firma olarak hem de Uzunköprü olarak reklamın yerine ulaştıkları kaydetti . Ayrıca Trakya Kalkınma Ajansından yurt içi ve yurtdışında birlikte fuarlara katılım konusunda teklif aldıklarını, birlikte çalışmaları devam ettireceklerini ifade etti.

UTSO'da , YÖREX Fuarı değerlendirme toplantısı yapıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Halk Eğitim Merkezi eğitmenleri, Sevil Özer, Beyna Cin, Fatma Paran ise böylesine geniş çaplı fuara katılarak ufuklarının açıldığını, yeni fikirlerle Uzunköprü’ye  döndüklerini belirtti. Diğer yörelerin ürünlerini inceleyen eğitmenler onların çok daha kalitelisini Uzunköprü’de yapabileceklerini, daha dikkat çeken bir sunumla da  bundan sonra  yapılacak  fuarlarda Uzunköprü’nün daha  farklı bir İlçe  olduğunu  gösterebileceklerini belirttiler. Bunun için birlikte çalışmanın el ele vermenin önemine vurgu yaptılar.

Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Rızaefendi Mahallesi Muhtarı Kadri Altay’da Fuara katılımın iyi bir uygulama olduğunu, ürünlerin kalitesinin yanında reklam ve pazarlamanın potansiyel müşteriler üzerindeki etkisine dikkat çekerek, bunlara da ayrıca önem verilmesinin gerekli olduğunu söyledi.

UTSO'da , YÖREX Fuarı değerlendirme toplantısı yapıldı (3)

 

 

 

 

 

 

Konuklarını makamında ağırlayan UTSO Yönetim Kurulu Başkanı  Ercan İhtiyar, “ilçemizi Yörex’de temsil eden Recep Akçiçek’e  ve Fuara katılım sağlayan konuklarımıza  teşekkür  ederim.  Biz hem firmalarımızdan hem de diğer STK lardan bizleri desteklemesini beklerdik. Biz bu fuar için bir sürü firmaya öneride bulunduk. Sadece Akçiçek firması bize olumlu cevap verdi. Bu yıl 5. si düzenlenen YÖREX Fuarı’n da Uzunköprü’nün ilk kez temsil edilmesi , ilçemiz için iyi bir tanıtım ve başlangıç yapmış olduk. Önümüzdeki yıl için daha fazla markalara hazırlık yapabilmek adına Halk Eğitim Eğitmenlerinin katılımını sağlayacağız, “ dedi .

 

 


 290 total views,  2 views today

Next Post

Bir tarihi yapı daha yangı sonucu yok oldu

Edirne Merkez Dilaverbey Mahallesi  Maarif Caddesinde  Sibel Barshan’a ait  üst katı ikametgah olarak kullanılan  tarihi ahşap  binanı üst katı tamamen yandı. Ev kullanılamaz duruma geldi. Ev sahibi  Barshan yangını gözyaşları ile izledi.             Yangın saat 11.00 sularında  Sibel Barshan’a  ait  iki katlı  ikinci katı “ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp