Uymaz; “Projelerimizin Mimarı Vatandaş Olacak”

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Koray Uymaz,  mahalleri ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam ediyor.

 

Edirne’de Cumhur İttifakı olarak güçlendiklerini ve sorumluluklarının arttığını belirten Uymaz, vatandaşların sorunları bildiğini ve bu sorunlara çözüm olacak projelerin mimarı olduklarını aktardı. Uymaz yaptığı açıklamada; “Edirne’de uzun yıllardır siyasetin içerisindeyim. Bu seçimde 6 aydan bu yana her gün sahalardayız. En uzun süredir çalışma yapan aday olarak tarihe geçtik. Aday adayı olarak başladık. Aday olarak devam ettik. AK Parti’nin adayı olarak başladık ve sonrasında Cumhur İttifakı adayı olarak ve güçlenerek seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gücümüzün arttığı gibi sorumluluklarımız da arttı. Cumhur İttifakı özünde hizmet hareketi olarak Edirne’de 2 günde kuruldu. Ortak güçlü bir meclis listesi ve güçlü teşkilatlar ile çalışmalarımızı hızlandırdık. Sonuç olarak hizmeti Edirnemiz’e getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. İlk günden itibaren Edirnemiz’in sorunlarını yaptığımız temaslar doğrultusunda hemşehrilerimiz bize anlatıyor.

“Şehrin her yerinde otopark sorunu var.

Otogar çok kötü, bakımsız ve yetersiz,

Pazaryerleri çağımıza uygun değil.  Cumartesi pazarının üstündeki demirler çürümüş ve kafamıza düşecek ve korkuyoruz.

Belediye binası çalışanlar için uygun koşullar yok ve hizmet alacak vatandaşlar için de yetersiz.

Toplu ulaşım hem pahalı hem de balık istifi gibi hizmet veriyor,

Altyapı yıllardır başlıca sorunumuz.

Yeterli yeşil alan yok ve yaşlılarımıza yönelik çalışma hiç yapılmadı.”

Vatandaşlarımızın dile getirdiği bu sorunlara biz de diyoruz ki; evet bu sorunları ve daha fazlasını biliyoruz. Çok kısa sürede bütün bu sorunları çözeceğimizi de anlatıyoruz. Bu sorunları oturarak değil gezerek öğreniyoruz. Vatandaşlarımız ile bir araya gelerek öğreniyoruz. Bunlar belediye başkanlığı makamında oturarak öğrenilemez. O makamda ancak biri ağırlarsın birini uğurlarsın. Ama kahvehanelere gelirsin, esnaflara gelirsin ve vatandaş sorununu anlatır biz de belediye başkanı olarak o sorunu gideririz. Sonra yine oraya gideriz ve sorunun giderildiğini yine yerinde görürüz. Ev ev, kapı kapı, mahalle mahalle gece gündüz demeden Edirnemiz’in her kesimine dokunuyoruz ve kesin çözüm olacak projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz. “ dedi.

 

 89 total views,  2 views today

Next Post

Geçmiş olsun Emir

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Edirnespor U14 Altyapı Takımı’nda oynayan ve antrenman sırasında göğüs bölgesine gelen diz darbesi ile kalbe yakın damar bölgesinde yırtılma olan Emir Sofuoğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Gürkan, Emir’e üzerinde Emir Sofuoğlu’nun ismi olan Başkan Gürkan’ın ve takım arkadaşlarının imzaladığı 22 numaralı Edirnespor forması […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp