Uymaz‘a Sazlı Sözlü Hediye

admin

Edirne Gençlik Merkezi Gönüllüleri AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Koray Uymaz’a sazlı sözlü destek videosu çekip sosyal medyada yayınladılar.

Her fırsatta gençlerin dinamizmini seçimlere yansıtmak için çalışmalar yaptığını söyleyen Uymaz, yaptığı ev ve kurum ziyaretlerinde yaptığı projelerden ve gençlerden aldığı enerjiden bahsediyor. Gençlerde Uymaz’ın bu tutumu karşısında güzel bir jest yaparak karşılık verdiler.

Müslüm Gürses’in “Hangimiz Sevmedik” adlı parçasını Koray Uymaz’a uyarlayarak söylediler.

“Başkanım Başkanım”

Onur Selamsız’ın evinde bir araya gelen Edirne Gençlik Merkezi Gönüllüleri “Gönülden belediyeciliği tekrardan getireceğine inandığımız Koray Uymaz Başkan’a şarkı armağan etmek istiyoruz” diyerek zurna ve darbukayla çalıp söyledikleri şarkıyla Koray Uymaz’a seslendiler. Sosyal Medyada paylaşılan video kısa sürede yüzlerce beğeni aldı.

 275 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN’DAN 18 MART MESAJI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Ülkenin dört bir yanından cepheye koşan gencecik evlatlarımız; analarının döktüğü gözyaşları, içimizi yakan barut kokusu; göğsümüzü kabartan zafer coşkusudur Çanakkale Savaşı. Mehmet Çavuş’tur, Nezahat Onbaşı’dır, Zeynep Mido Çavuş’tur, Çanakkale’nin kahraman birliği 57. Alay’dır, ‘Ben size taarruzu değil, ölmeyi emrediyorum’ diyen Mustafa Kemal’dir Çanakkale Savaşı. Bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp