UZMAN “Bu Yıl Yapılacak Çok İşimiz Var”

admin

Lalapaşa Belediye Başkanı Ali Osman Uzman bir  yıl yapılan çalışmaları değerlendirdi. 2012 yılını dolu dolu geçirdiklerini  ve ilçeye hizmeti sürdürdüklerini  belirten Uzman şunları kaydetti” Bir  yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla girdik. 2013 yılının ülkemize ,bölgemize ve İlçemize  sağlık.barış.huzur dolu bir  yıl olmasını dilerim.3013 yılının da  bir önceki yıl gibi  yoğun çalışarak geçireceğimiz bir yıl olacağına inanıyorum.

HİZMETTE DURMAK YOK

Bölgemizde yapılacak  işlerin çok olduğunu biliyorum.Bilindiği gibi, 2012 yılında  ihtiyaç sahibi olan 72 vatandaşımızı ev sahibi yaptık. Organize Sanayi Bölgesinin ilçemize çok yakın olması nedeniyle Gençlerimizi fabrikalara  göndererek, insanlarımızın iş ve aş sahibi olmalarını sağlayıp ekonomiye katkı yapıyoruz.

Bu yıl da konut ihtiyacı olan insanlarımızı inşallah 2. TOKİ etabı ile 150-200 vatandaşımızı ev sahibi yapma hedefimiz olacaktır. Organize Sanayimizde işçi istihdamı hızlı bir şekilde artmaya devam edecektir.

Bu yıl Lalapaşa  Spor Salonu ihalesi yapılarak, inşaatı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunmayı amaçlıyoruz. Bölgemiz için çok önemli olan Lalapaşa  Sulama Barajı  ihalemizi yaparak hizmetlerimizi sürdüreceğiz.

 131 total views,  2 views today

Next Post

“Akademi Edirne Projesi” Devam Ediyor…

Proje hakkında açıklama yapan Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan Vali Hasan Duruerin  desteği ile Akademi Edirne Projesinin Kasım ayında başladığını  belirtti. Özcan “Proje bu yılın Nisan ayına kadar devam edecek. 6 farklı alanda Edirne’deki  144 üstün yetenekli lise öğrencisi 144 de üniversitede öğrenim görün öğrenci olmak üzere, düşünce, güzel […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp