Uzunköprü Devlet Hastanesi arsa tahsisi yapıldı

admin

RAFTE SEZEN

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Edirne Milletvekili Rafet SEZEN  konu hakkında yaptığı yazılı açıklamada bir süredir yakından takip ettiği Uzunköprü İlçemizde Sağlık Bakanlığı tarafından yatırım programına alınan ve yapılması planlanan Devlet Hastanesi için gerekli arsa tahsisinde sona gelindiğini söyledi.

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Uzunköprü İlçesi Habib Hoca Mahallesinde bulunan ve mülkiyeti hazineye ait 351 ada 8 parsel Nolu ve 44.445,50 metre kare yüzölçümlü taşınmazın İlçe Devlet Hastanesi yapılmak üzere Sağlık Bakanlığına 2 yıl süreyle ön tahsisi yapıldığını  belirtti.

Arsa tahsisi sorununu çözdüklerini belirten SEZEN “Tahsis işlemlerinden sonra hızla Hastanemizin inşaatına başlayarak Uzunköprülü Hemşehrilerimizin hizmetine kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

 

 

 87 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Partisi iftarda buluştu

Saadet Partisi Edirne İl ve Merkez İlçe Teşkilatları iftar yemeğinde buluştu. İl ve Merkez İlçe Teşkilat Yöneticilerinin katıldıkları iftar programında bir konuşma yapan il Başkanı Ali Demirkıran, “Saadet Partisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ramazan bereket ayıdır, çalışma ayıdır. Ramazan ayında tüm ilçelerimizde mahalle ve köy ziyaretleri yapılıyor. Teravih öncesi mahalle temsilcisi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp