Uzunköprü Devlet Hastanesi menopoz okulu ile gündemde

admin

Uzunköprü Devlet Hastanesi menopoz okulu ile gündemde (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Basın ve İletişim Birimince yapılan çalışmalar dile getirildi. Uzunköprü Devlet Hastanesi’nde menopoz okulu eğitimine büyük ilgi.Menopoz Okulunda; menopoz öncesi ve sonrası dönem hakkında genel bilgi,  karşılaşılan sorunlar ve tedavi yöntemleri olmak üzere ayrıntılı bilgiler yer alır.Ayrıca menopoz okulunda uygulamalı eğitimlere de sıkça yer verilir.

Menopoz Okulunda, Kadın Doğum Uzmanları, Ebe ve Hemşireler, Diyetisyenler, Fizyoterapistler tarafından menopoz eğitimi verilir. Hastanenin ek binasında her Salı düzenli olarak eğitime devam edilmektedir. Eğitimibitiren katılımcılara ise  “Menopoz Eğitimi Katılım Belgesi” verilmektedir.
Uzunköprü Devlet Hastanesi menopoz okulu ile gündemde (2)

 66 total views,  2 views today

Next Post

Havsa'da erkek öğrenciler için pansiyon hizmeti

                Edirne Havsa ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi Bahar Sokağında İstanbul Erkek Öğrenci pansiyonu hizmete giriyor, hizmete açılıyor. Pansiyonun açılışı ile ilgili olarak açıklama yapan sahibi Hikmet Demirbaş. Bu pansiyonu açarken birinci önceliklerinin Havsa ilçesine gelen öğrencilerin evlerinden uzaklığı hissetmemeleri için hizmete sokmak istiyoruz. Biz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp